naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Amerikietis TV laidų vedėjas Jamesas Cordenas atvirai papasakojo apie tai, kaip numetė svorį – vyras vienu metu svėrė net 133 kg.

Amerikietis TV laidų vedėjas Jamesas Cordenas atvirai papasakojo apie tai, kaip numetė svorį – vyras vienu metu svėrė net 133 kg.

REKLAMA

43 metų amžiaus komikas protarpinio badavimo metodu, užsiimdamas boksu ir kreipdamas dėmesį į tai, ką valgo, numetė 38 kg. Jis atskleidė, kad boksu užsiimdavo beveik kiekvieną rytą, o kartais pusryčiams valgydavo vos vieną obuolį.

Tačiau „The Late Late Show“ vedėjas sako, kad savęs neriboja. Jamesas pasakoja, kad nevalgo iki vidurdienio ir tik tada išgeria pirmą vos 15 kalorijų turintį vitamininį gėrimą be cukraus, rašoma mirror.co.uk.

Stengiasi savęs neriboti

„Turiu trenerį, su kuriuo boksuojuosi beveik kas rytą, o šiandien kol kas valgiau tik vieną obuolį. Stengiuosi maitintis sveikai ir savęs neriboti. Mintis, kad reikia laikytis dietų, yra labai klaidingas dalykas, nes anksčiau ar vėliau dietą žmonės nutraukia“, – kalbėjo jis. – „Tai kaip „sausasis sausis“ – puiki mintis visą sausį nevartoti alkoholio, bet tada visą sausį tik ir tegalvoji, kad vasarį tai jau gersi“.

Jamesas neseniai taip „Weight Watchers“ ambasadoriumi – jis sutinka su šios kompanijos požiūriu, kad nieko nereikia mesti lauk, pakanka tiesiog kreipti dėmesį į tai, ką valgome. Mityba ir sportas – ne vieninteliai dalykai, kuriuos komikas daro tam, kad numestų svorio.

REKLAMA

Jis papasakojo, kad taip pat dalyvavo keturių dienų trukmės transcendentinės meditacijos kurse, kurio tikslas – „įtvirtinti kūną ramaus budrumo būsenoje“. Jamesas kasdien 20 minučių skiria tokiai meditacijai – jos metu reikia sėdėti tyloje ir leisti mintims plaukti.

REKLAMA

Kraustysis atgal į Angliją

Balandžio pabaigoje Jamesas Cordenas pranešė, kad po septynerių metų darbo „The Late Late Show“ jis nebeves šios laidos ir su šeima kraustysis gyventi atgal į Jungtinę Karalystę.

Vyras su žmona Julia Carey turi tris vaikus – Maxą, Carey, Charlotte. Jis paskelbė, kad JAV pasiliks iki kito pavasario, nors jo sutartis baigiasi rugpjūčio pabaigoje.

Laidų vedėjas ir komikas paaiškino, kad iš darbo nori išeiti geriausiu momentu. Jis sakė: „Aš tiesiog pajutau, kad gal jau padarėme pakankamai? Gal jau padarėme viską, ką norėjome. Kai pradėjau vesti šią laidą, nemaniau, kad tai tai truks ilgiau nei pusmetį.

REKLAMA

Kai jau buvome įsitvirtinę, aš buvau griežtai užsibrėžęs, kad netęsime laidos ilgiau, nei reikia, ir kad tvirtai žinosiu, kada jau ateis laikas išeiti. Kad visada žinosime, kad išeiti reikia geriausiu momentu – mano nuomone, tai labai svarbu“.

Iš pradžių buvo skelbiama, kad Jamesui Cordenui buvo pasiūlyta daugiau nei 18 milijonų dolerių už tai, kad jis dar dvejus metus vestų laidą, tačiau dabar kalbama, kad komikas atsisakė kone 50 milijonų dolerių pasiūlymo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų