Tėvai vis dar negali atsigauti: 22-ejų dukrą mirtis ištiko vidury nakties

Visų mylima 22 metų amžiaus mergina per Kalėdas mirė vidury nakties patyrusi astmos priepuolį.

Netektis  (nuotr. 123rf.com)

Emily Boulton geriausia draugė jai darė dirbtinį kvėpavimą, kai mergina naktį pabudusi pradėjo skųstis, kad negali kvėpuoti, o tada prarado sąmonę. Greitoji pagalba ją išvežė į ligoninę, kur ji 10 dienų praleido komos būklės ir galiausiai mirė.

Sukrėstai jos šeimai gydytojai per Kalėdas pranešė, kad jai išgyventi šansų nebeliko. Tuomet jai buvo atjungti gyvybės palaikymo aparatai, kad mergina galėtų ramiai išeiti. Šeima jos ligoninėje komos būklės lankyti negalėjo, bet prieš mirtį mama Tracy ir svainė Charlie buvo įleistos į palatą.

Charlie pasakojo: „Emily buvo visų labai mylima. Ji buvo stipraus charakterio žmogus, visų mūsų gyvenimuose palikusi ryškų atspaudą. Visa šeima norime, kad atsisveikinimas su Emily būtų toks, kaip pridera.“

Šeima renka aukas jos laidotuvėms – šiuo metu iš 2 000 £ tikslo jau surinkta 1 700 £, rašoma mirror.co.uk.

Mirusios merginos gedi jos mama Tracy, vyresnis brolis Craigas, jaunesnė sesuo Abbie, sūnėno Izaiah ir jo žmonos Charlie du vaikai – Scarlett ir Isabelle.  Emily geriausia draugė Joanne jai darė dirbtinį kvėpavimą, kai mergina prarado sąmonę.

Charlie (26) sako: „Astma yra tylioji žudikė. Aš pati to nesupratau, kol netekome Emily – ši liga gali būti labai pavojinga.“

22 metų amžiaus mergina astma sirgo visą gyvenimą, bet kvėpavimo takus susiaurinanti ir tinimą sukelianti liga pastarosiomis savaitėmis buvo paaštrėjusi – Emily šeimos nariai sakė, kad ją nuolat kankindavo priepuoliai. Tą naktį, kai buvo išvežta į ligoninę, Emily atsikėlė 1 valandą nakties ir draugei pasakė, kad jai sunku kvėpuoti – o tada jai sustojo širdis.

Šeima nori ir toliau skleisti žinią apie šį pavojingą sveikatos sutrikimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų