Lietuviai jau šluoja Advento kalendorius: tam negaili ir dviženklių sumų

Daugeliui Kalėdų laukimas neatsiejamas nuo Advento kalendoriaus. Kiekvieną dieną iki šv. Kalėdų kalendorius pradžiugina mažu siurprizu. Nors gruodis dar neprasidėjo, tačiau iš parduotuvių lentynų jau šluojami advento kalendoriai. Niekam ne paslaptis, kad lietuviai pastaruoju metu ypač juos pamėgo, todėl jiems negaili net ir trisdešimt eurų

Parduotuvėje (nuotr. Fotodiena/Arnas Strumila)  (nuotr. Fotodiena.lt)

Šiemet parduotuvėse nestinga įvairovės Advento kalendorių, su valgomais siurprizais, tarpe. Prekybos centruose galima rasti ne tik įprastus šokoladinius kalendorius, bet ir su sausainiais, arbatomis, guminukais.

Saldainiai

Prekybos tinklo „Rimi“ viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė pasakoja, kad šiais metais jų tinklas siūlo net veganiškais užkandžiais ar sūriu užpildytus Advento kalendorius.

Populiariausi kalendoriai – su animacinių filmukų herojais

Kadangi Advento kalendorius dažniausiai naudoja vaikai, nenuostabu, kad populiariausi, prekybos tinklų „Rimi“ ir „IKI“ duomenimis, yra tie kalendoriai, kuriuos puošia vaikų mėgstamų animacinių filmukų veikėjai.

Populiarumu prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis neatsilieka ir žinomų prekių ženklų tokių kaip „Milka“, „Oreo“, „Kinder“ kalendoriai. Perkamiausi šiemet yra ir kalendoriai su „Lego“ kaladėlėmis, toks advento kalendorius vaikams kainuoja apie 30 eurų.

Pilnesnis advento kalendorius gali paploninti piniginę

Kalbinti prekybos centrai vieningai teigia, kad savo prekybos centruose prekiauja ir tokiais advento kalendoriais, kurie kainuoja vos eurą ar du, tačiau norintiems įdomesnio kalendoriaus gali tekti paploninti piniginę 30 eurų. Pasidomėjus kuo skiriasi kalendorius už 0,99 euro ir 30 eurų, prekybos centrai atskleidžia, kad didžiausias skirtumas yra siurprizų dydžiu, bei kiekiu.

„Tarkim Advento kalendorius iš populiaraus pieninio šokolado „Milka“ su „Oreo“ sausainiais,  šiuo metu kainuoja 8,99 EUR, tačiau ir saldainių juose yra gerokai daugiau nei įprastuose ir pigesniuose advento kalendoriuose“, – pasakoja „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

REKLAMA

E. Dapkienei pritaria ir „IKI“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė, teigdama, kad brangesniuose kalendoriuose galima rasti ne tik saldumynų bet ir įvairių žaisliukų ar lipdukų, kurie Šv. Kalėdų laukimą padarys dar smagesnį.

Kalendorių galima pasigaminti ir namuose

Jeigu koronaviruso apsuptyje norisi sumažinti savo išlaidas, vietoj brangesnių Advento kalendorių įsigytų parduotuvėse galima savo kalendorių vaikams pagaminti ir namuose.

Viskas, ko jums prireiks, tai mėgstamų spalvų popierinių maišelių, kaspinėlių, medžiaginės juostelės, klijų ar dvipusės lipnios juostos, lentos ir saldainių, žaislų ar kitų jūsų sugalvotų staigmenų.

Pirmiausia paimkite 24 popierinius maišelius ir juos rašikliu sužymėkite nuo 1 iki 24.

Į maišelius sudėkite skirtingas staigmenas (saldainius, žaislius, užduotis ar kt.)

Kiekvieną maišelį galite sulankstyti skirtingai, suteikiant jiems įvairesnes formas.

Maišelius apvyniokite mėgstamomis medžiaginėmis juostelėmis ir kaspinėliais.

Galiausiai pasiimkite lentą ir priklijuokite maišelius. Galite juos suklijuoti iš eilės arba kokia tik norite tvarka!


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-11-26 19:07:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia uždaryti prekybos centrus nes ten tikra korona viruso veisykla jau ir taip su virusu nesusitvarkom.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų