Uošvio komentaras žindančiai mamai supykdė internautus: „Tai seksualinis priekabiavimas“

Išmokti mylėti savo kūną po gimdymo, gali užtrukti, todėl normalu, kad naujai iškeptos mamos gali nesijausti patogiai savo kūne.

Viena mama žindydama namuose susidūrė su nepageidaujamais uošvio komentarais. Kai vyras visiškai nepalaikė jos reakcijos, tai sukėlė jųdviejų konfliktą.

„Reddit“ platformoje vyras rašė: „Penktadienio vakarą mano tėvai trumpam užsuko į mūsų namus. Mes iš tikrųjų nebuvome pasirengę priimti svečius, bet vis tiek juos įsileidome.

Mano žmona [...] maitino krūtimi sūnų, kai įėjo mano tėtis. Jis nematė nieko kito, išskyrus mano žmonos krūtinę (ne spenelį), tačiau, remdamasis tuo [...], jis pasakė jai, kad gali suprasti, kodėl jo anūkas buvo taip gerai maitinamas.

Tada, kai įėjo mano mama, jis jai pasakė kažką panašaus į „mes neturime jaudintis dėl to, kad Jonas bus alkanas“. Mano žmona nesijaučia gerai dėl savo kūno po gimdymo, todėl buvo labai nusiminusi ir apsiašarojo.

Aš pasakiau savo tėvui, kad jis atsiprašytų mano žmonos ir jeigu kalbės panašius dalykus, jis nebus laukiamas mūsų namuose. Mano mama taip pat liepė jam atsiprašyti. Jis greitai atsiprašė ir paprašė jos atleisti. Jis taip pat pažadėjo daugiau tokių komentarų nedaryti“.

Nauja mama tuo metu priėmė uošvio atsiprašymą, o netrukus po to vyro tėvai išėjo.

Tačiau kitą dieną mama nusiuntė uošviui žinutę, kuriame papasakojo, kaip ji iš tikrųjų jaučiasi ir kad jo pastabos apie krūtis parodė, kad jis yra „bjaurus“ ir „iškrypęs“.

Tėčiu tapęs vyras sakė: „Mano tėtis tikrai buvo šiurkštus ir tikriausiai nusipelnė to, ką pasakė mano žmona, bet taip pat manau, kad priminti tai, dėl ko žmogaus jau atsiprašė taip pat šiurkštu. Tą patį pasakiau ir žmonai“.

Daugelis atsakymų į šį „Reddit“ įrašą palaikė mamą.

Viename jų rašė: „Jis seksualizavo tavo žmoną, kol ji maitino tavo vaiką. Perskaityk tai dar kartą“.

Kitas pakomentavo: „Man iš tikrųjų atvipo žandikaulis, kai perskaičiau, ką jis pasakė. Koks bjaurus komentaras. Visiškai seksualinis priekabiavimas“.

„Būtent todėl aš taip bijau žindyti prieš kitus“, – sakė trečioji komentatorė.


Rašyti komentarą...
z
zosia
2020-11-23 16:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ką jis blogo pasakė? kad anūkas turi iš kur pavalgyt,ar tai blogai,labai jau tos naujoviškos bobos susireikšmina,nenori rodyt,tai maitink kitam kambary,o ne prieškambary
Atsakyti
-5

j
juk atsiprase, ka dar turetu daryti
2020-11-23 16:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad zmona nesijaucia gerai po gimdymo uosvis nekaltas. Tegu zmona pati tvarkosi su savo nervais.
Atsakyti
-6

P
Prikolnas
2020-11-23 20:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ble senis norėjo pagirti, kad marti gera ir turi gerus pieno sisternas, kaip komplimentą, bet gavo per snukį! Užuojauta uošviui ir jo sūnui, su tokia sizofrenike
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų