Miegamojo reikalai: ekspertai pataria, kaip pažinti savo kūną

„G taško“ stimuliacija gali suteikti daug daugiau malonumo atspalvių susipažįstant su savo kūnu. Ekspertų teigimu, tai yra vienas iš galimų būdų moteriai patirti malonumų.

„G taško“ stimuliacija gali suteikti daug daugiau malonumo atspalvių susipažįstant su savo kūnu. (nuotr. shutterstock.com)

Svarbiausia yra prisiminti, kad kiekvieno mūsų kūnas yra skirtingas. Taigi, jeigu pirmasis (ar pirmieji) bandymas stimuliuoti „G tašką“ baigėsi nesėkme, tiesiog eksperimentuokite toliau. Visa esmė čia slypi praktikoje ir ieškojime to, kas jums maloniausia, rašoma leidinyje „Women’s Health“.

Ne visiems drąsu yra kalbėti apie tai, kaip malonumą patiria moterys ir kokių yra jų rūšių. Seksologai atkreipia dėmesį į ne visiems žinomą faktą, kad ir moterys gali patirti ejakuliaciją, kitaip vadinamą „skvirtinimu“, tačiau svarbu atminti, kad prieš tai reikia susipažinti su moters anatomija.

Paslaptingojo „G taško“ paieškos dažnai užtrunka, tačiau vargintis apsimoka, tikina ekspertai. Tačiau neužtenka tik jį aptikti. Būtini subtilūs ir į tikslą nukreipti veiksmai, kartais pasitelkiant ir papildomas priemones. Seksologai pataria, kas toliau, jei radote tą paslaptingąjį G tašką.

Pavyksta ne kiekvienam: kaip rasti moters „G tašką“? Žmonės kartais mano, kad „G taškas“ paprasčiausiai neegzistuoja vien todėl, kad ne kiekviena moteris jį turi. Taigi, jei jums nėra malonūs su jo paieška susiję pojūčiai, jokių bėdų, jokių pasekmių – tiesiog glamonių metu praleiskite „G tašką“. 

Sekso terapeutė Carolanne Marcantonio atkreipia dėmesį ir į dar vieną svarbų faktorių, kad moterų ejakuliacija įmanoma tuomet, kai moters organizmas nėra dehidratavęs. Be to, ne kiek mažiau svarbūs ir psichologiniai faktoriai: pasitikėjimas partneriu, gebėjimas atsipalaiduoti ir nusiteikimas.

Kai aplink tik ir skamba raginimai saviizoliuotis ar gyventi karantino sąlygomis, natūraliai kyla klausimas, ką daryti su seksu. Ekspertų teigimu, atsisakyti mylėjimosi nėra būtinybės. Jeigu nėra ligos simptomų, o sekso partneris ar partnerė gyvena kartu, seksu galima užsiimti.


Rašyti komentarą...
g
g89oi
2020-09-25 23:32:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
o
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų