Pavyksta ne kiekvienam: kaip rasti moters „G tašką“

Mistiškasis „G taškas“, kurio paslaptingumu išmaniai pasinaudojo ir reklamos apie Vilnių kūrėjai, yra vienas iš labiausiai diskutuotinų klausimų, kuomet kalbama apie moterų seksualinį gyvenimą. Nepaisant to, ką jums kalė į galvą apie seksą septintoje klasėje (jeigu apie tai išvis buvo kalbama), G taškas egzistuoja ir yra lengvai pasiekiamas. 

Pirmyn į stipriausio orgazmo paieškas: kaip rasti G tašką (nuotr. shutterstock.com)

G taškas yra šlaplės raukas, atsirėmęs į makšties sienelę, – „Women’s Health“ cituojama sekso terapeutė Carolanne Marcantonio. – Panašiai, kaip ir varpa erekcijos metu, ši „kempinė“ padidėja, esant stimuliacijai, todėl ją lengviau aptikti, kuomet esate susijaudinusi“. 

Žmonės kartais mano, kad „G taškas“ paprasčiausiai neegzistuoja vien todėl, kad ne kiekviena moteris jį turi.

Be to, „G taškas“ apgaubia šlaplę, todėl jums gali kilti pojūtis, kad norite šlapintis ir tai ne visada malonu, pažymi ekspertė. Taigi, jei jums nėra malonūs šie pojūčiai, jokių bėdų, jokių pasekmių – tiesiog glamonių metu praleiskite „G tašką“. 

Tačiau, jei jau kelis sykius buvote užklydusi į „G tašką“ ir pojūtis buvo panašus į „O, dieve“, tai sukluskite.

„Kai yra stimuliuojamas „G taškas“, jis remiasi į gaktos riebalinį audinį, kuris remiasi į klitorį ir jo nervines galūnes, o tai sukelia malonumą, – pasakojo C. Marcantonio. – Visa tai yra susiję“. 

Dabar, kai jau žinote G taško teoriją, kaip jį rasti?

Pirmiausiai tai reikia žinoti, kur ieškoti. „G taškas“ yra apie 5 cm giliau makštyje, – aiškina erotikos ekspertas ir tinklapio „Organic Loven“ įkūrėjas Tayloras Sparksas. – Tačiau visos moterys yra skirtingos ir jums gali tekti paklaidžioti keliais centimetrais aukštyn, į dešinę ar kairę. Tai reikia tyrinėti“. 

REKLAMA

Nepaisant to, kad šis žmogaus seksualumo aspektas ilgą laiką buvo apgaubtas tam tikru paslapties šydu, jį radę, galite atrakinti vis dar sunkiai suvokiamą dvigubą makšties ir klitorio orgazmą. 

Kaip gi tiksliai rasti savo „G tašką“? Štai keletas patarimų:

Pirmiausia, privalu tinkamai nusiteikti. Kai susijaudinate, į jūsų dubens sritį priplūsta daugiau kraujo, todėl klitorio taškas šiek tiek išbrinks ir jį bus lengviau surasti. Užsidekite keletą žvakių, fantazuokite, darykite tai, kas jums patinka.

Jūsų „G taškas“ gali suteikti šiurkštesnės makšties dalies už likusią pojūtį arba jausti, lyg būtų koks sukietėjimas, tačiau tai nėra aksioma.

„Nėra kažkokio specifinio pojūčio, kurio reiktų ieškoti, – aiškina seksologė C. Marcantonio. – Geriausias būdas surasti – eksperimentuoti“. 

Kai aplink tik ir skamba raginimai saviizoliuotis ar gyventi karantino sąlygomis, natūraliai kyla klausimas, ką daryti su seksu. Ekspertų teigimu, atsisakyti mylėjimosi nėra būtinybės. Jeigu nėra ligos simptomų, o sekso partneris ar partnerė gyvena kartu, seksu galima užsiimti.


Rašyti komentarą...
V
Vilniaus G taškas
2020-09-24 02:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
G taškas Armonaitei kiekvieną dieną ramybės neduoda.
Atsakyti
0

R
Rasa
2020-09-24 11:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip!! Būtinai eksperentuosim
Atsakyti
0

P
Pas savo radau
2020-09-24 08:38:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas neranda?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų