Patarė, kokį parketą rinktis ir kaip išvengti dažniausių klaidų

Grindys yra vienas svarbiausių dalykų kuriant namų interjerą, todėl labai svarbu išsirinkti grindų dangą, kuri būtų ne tik graži, bet ir praktiška. TV3 laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrovė teiravosi eksperto, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis parketą.

Pasak parketu prekiaujančios įmonės vadovo Žydrūno Zederštremo, dabar didelis dėmesys skiriamas ekologijai, todėl rinkdamiesi tiek alyvuotą, tiek lakuotą parketą neapsiriksite abejais atvejais.

„Anksčiau bijodavo rinktis lakuotą, nes būdavo sintetiniu pagrindu padaryti lakai, jie būdavo neekologiški. Šiuo metu rinkoje yra didelis lakų pasirinkimas ekologiškų, kurie padaryti vandens pagrindu ir jų bijoti nereikia. Renkantis alyvuotą parketą jį reikės atnaujinti kasmet“, – teigia Ž. Zederštremas.

Artėjant šaltajam metų sezonui kiekvienas savo namuose nori jaustis jaukiai ir patogiai. Todėl dažnas įsirengiant namus pagalvoja apie šildomas grindis, o anksčiau parketo grindų dažniausiai  buvo atsisakoma renkantis šildomas grindis. Tačiau parketo ekspertas Žydrūnas paneigė labai dažnai girdimą mitą, kad parketas ir šildomos grindys yra nesuderinami dalykai.

„Grindų montavimui naudojama lygiai ta pati technologija, tik yra specialūs klijai šildomoms grindims ir masyvo parketui.

Daugiau atsakymų, kaip prižiūrėti parketą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų