Įvairių iššūkių kupina diena: astrologai perspėja, kad santykių aiškintis neverta

Ketvirtadienis astrologų akimis – ne pati sunkiausia diena, kuri vis tiek pateiks įvairių iššūkių. Šiandien pagrindiniai pavojai tykos santykiuose, tad būkite atsargūs. Verčiau skirti daugiau dėmesio artimiesiems. Darbe, moksle ar bet kur kitur nevertėtų aiškintis santykių. Galite sulaukti ir provokacijų, kurioms astrologai pataria nepasiduoti.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Būsite energingi, jausitės stiprūs, tačiau dabar slidus laikas, kai labai svarbu viską stebėti, įsisąmoninti, apgalvoti. Deja, stigs atidos ir spontaniškumas kenks. Nepasiduokite provokacijoms.

Tauras

Neverta pasiduoti liūdnokoms nuotaikos, suirzimui, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu optimizmui pagrindo irgi neturite. Būkite atidūs, kad neapgalvotais veiksmais nepablogintumėte santykių su artimaisiais, mylimu asmeniu.

Dvyniai

Galite gauti įdomių dalykinių pasiūlymų, tačiau neskubėkite džiaugtis, jie nebus nei pelningi, nei kitaip naudingi. Būkite atsargesni su mažai pažįstamais ar visai nepažįstamais asmenimis.

Vėžys

Reikalams tvarkyti ir kelionėms ši diena netinkama. Tiesa, namie irgi galite jaustis prastai: bus nelengva rasti sau vietą, nusiraminti. Užsiimkite nesunkiais, maloniais darbais ir iš nieko nelaukite padėkos bei įvertinimo.

Liūtas

Diena nebus sunki, vis dėlto nesiimkite atsakingų darbų. Netinkamas laikas demonstruoti savo šaunumą, rizikuoti turtu, garbe ar mylimo žmogaus pasitikėjimu.

REKLAMA

Mergelė

Gali pablogėti nuotaika, sveikata, tad tvardytis bus sunkoka. Pasistenkite užsiimti tik jus maloniai nuteikiančiais dalykais, nebendrauti su piktais, kerštingais, labai pavydžiais žmonėmis.

Svarstyklės

Antroji pusė, partneriai, net draugai gali sureikšminti jūsų trūkumus ir klaidas. Nepykite, daug kam stigs optimizmo ir objektyvumo. Bus svarbu ir patiems nieko nekritikuoti ir neteisti. Ypač svarbu tolerancija asmeniui, kuri mylite, savo porai.

Skorpionas

Galite ne tik jėgų netekti, bet ir viltį prarasti. Tačiau tai laikina, tad pasistenkite nesugadinti nuotaikos savo artimiesiems. Pasisaugokite vagių, sukčių ir melagių.

Šaulys

Nors jausitės geriau nei kiti, būkite pasirengę susidurti su nesmagumais, patirti diskomfortą. Nepanikuokite dėl finansinių problemų, nesiaiškinkite nesusipratimų su artimaisiais ar mylimu žmogumi piktuoju. Apskritai venkite bet kokių kraštutinumų jausmų srityje.

Ožiaragis

Dėl šios dienos klaidų ir rizikingų veiksmų galite netekti vadovo pasitikėjimo, prarasti einamas pareigas. Tai gali pakenkti ir jūsų uždarbiui, tad savo užduotis atlikite labai atidžiai.

Vandenis

Mažiau planuokite: pagalba (kaip ir nesėkmė) ateis iš ten, iš kur nesitikėsite, o reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme. Galima nelaukta išdavystė, apgaulė, tad geriausia šiandien pasikliauti tik savimi ir nepervertinti savo galimybių.

Žuvys

Stebėkite jus supančius žmones, draugus, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Tiesa, santykių aiškintis nederėtų. Stiprinkite ryšius su tais, kurie jus remia, palaiko. Saugokite finansines ir romantiškas paslaptis.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
s
schizbulhy
2020-09-17 15:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suaugušięms, norintiems sųsirasti paartnęrį, nоrintiems pаšimyleti
Atsakyti
0

m
mopoker
2020-09-17 17:01:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suaaugusiems, nоrintiеms sųsirаsti partnėrį, nоrintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

m
miclaibie
2020-09-18 02:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suaaugušiеms, nоrintiems susirasti pаrtnerį, nоrintiems pаšimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų