Įtampa ir nerimas stebinti neturėtų: ramybę drums netikėti planų pasikeitimai

Antradienis – diena, kuomet viskas priklausys tik nuo jūsų pačių. Astrologai perspėja, kad šiandien, kaip niekada apgalvotai vertėtų rinkti žodžius, nes suklysti bus nesunku. Skirkite daugiau dėmesio artimiesiems, tačiau šią dieną nespręskite itin rimtų klausimų. Nereikėtų skubėti nusivilti pažįstamais, tačiau nepamirškite ir atidumo, atsargumo. Įtampa ir nerimas šiandien neturėtų stebinti.

Mistika (pixabay.com)

Avinas

Nesivelkite į šeiminius barnius, nespręskite sudėtingų problemų (ypač meilės bei finansinių). Patartina vengti gausių kompanijų, nepažįstamų asmenų. Pasaugokite turtą, pinigus. Kelionėms nepalankus metas.

Tauras

Tvarkant dalykinius reikalus nereikėtų pasikliauti sėkme. Iš esmės nieko nauja nesiimkite ir nieko nekeiskite. Nauji pasiūlymai, projektai vargu ar pasiteisins, tad mažiau žadėkite, neskubėkite įsipareigoti.

Dvyniai

Būkite atidūs ir atsargūs dirbdami, važiuodami automobiliu, pirkdami ar pramogaudami su draugais. Nerizikuokite žadėdami, įsipareigodami, nes bus sunku tesėti duotą žodį. Likite švelnus bei atlaidūs artimiesiems.

Vėžys

Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš priešingos pusės, netyčia galite rasti tiesą, išeitį. Stenkitės likti objektyvūs mylimo žmogaus atžvilgiu. Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos seniai žinote, ir žavėtis nauju pažįstamu.

Liūtas

Galite jausti įtampą, nerimą, tai nugalėti nebus paprasta. Nepasiduokite azartui ginčydamiesi, aiškindamiesi santykius, vairuodami automobilį ar ką nors pirkdami. Labiausiai slėgs nežinia, tačiau ieškodami papildomos, naujos informacijos galite susidurti su apgaule.

REKLAMA

Mergelė

Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau bei ramiau. Neatsisakykite padėti patarimu ar veiksmu tiems, kurie į jus kreipsis. Venkite ginčų svečiuose, taip pat kelionėse, ypač užsienyje su naujais pažįstamais. Nesivelkite į romantiškus nuotykius.

Svarstyklės

Tai laikas, kai naudinga ką nors paaukoti ir iš savęs daugiau pareikalauti. Artimiesiems, mylimam žmogui, atvirkščiai, reikia skirti kuo daugiau dėmesio bei šilumos – nepamirškite, kad nuotaiką sugadinti bus lengva. Neskubėkite sakyti „ne“ jums atsibodusiam asmeniui.

Skorpionas

Mokėkite pasinaudoti atsitiktinėmis palankiomis aplinkybėmis, draugų pagalba. Griežtai neplanuokite darbų eigos: netikėtai viskas gali keistis. Dėl nieko nebūkite tikri, bloga naujiena gali kuo nors pagelbėti, o gera žinia sutrikdyti planus.

Šaulys

Nepasiduokite liūdesiui, būsite linkę susigalvoti ne itin protingų dalykų. Nieko sunkaus ir nemalonaus nesiimkite, nieko naujo nepradėkite ir nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Kita vertus, dėl neapgalvoto žodžio galite netikėtai susipykti ir su mylimu asmeniu.

Ožiaragis

Būsite energingi ir pasitikintys savimi, norėsite kalnus versti, tiesa, ne visada ten, kur reikia ir kada reikia. Bendraudami nepraraskite diplomatiškumo, tolerancijos. Vairuojant, einant gatve pavojinga rizikuoti.

Vandenis

Jūsų ramybė ir gera nuotaika gali būti sutrikdytos neplanuotų rūpesčių, netikėtų išlaidų. Jei tik įmanoma, vertėtų atidėti problemų sprendimą, atsakingų reikalų tvarkymą. Ypač venkite ginčų su už save vyresniais, viršesniais žmonėmis.

Žuvys

Nereikia tikėti viskuo, ką girdite: sąmoningai ar per kvailumą, neapdairumą jus gali suklaidinti tiek kolega, tiek draugas ar artimas žmogus. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, nesivelkite į ginčus, konfliktus, konkurencinę kovą.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų