TOP3 Zodiako ženklai – didžiausi paskalų nešiotojai: paslapčių jiems nesakykite

Astrologija suteikia nemažai informacijos apie jūsų ir kitų žmonių asmenybes, įskaitant ir blogus įpročius, kurių tarpe – kišimasis ne į savo reikalus.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Štai Zodiako ženklai, kurie labiausiai mėgsta kišti nosį į kitų reikalus ir smalsauja daugiau nei priimtina, rašoma yourtango.com:

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 19)

Labiausiai į kitų feisbuko profilius dairytis, paskutinius viešus įrašus skaityti ir domėtis, kas dedasi jūsų gyvenime mėgstantis Zodiako ženklas yra Šaulys. Jei kažkur vyksta drama, yra naujienų ar kokių kitų įdomybių, galima lažintis, kad Šaulys apie tai sužinos pirmas.

Šaulys iš prigimties linkęs rinkti visas pikantiškas detales, visas naujienas, informaciją apie naujas vietas, naujus galimus nuotykius, naujus patrauklius kolegas ir ypač apie ne savo reikalus. Šie žmonės yra optimistiški, atviri ir labai charizmatiški, todėl nemato, kas čia blogo domėtis kitų reikalais.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Būdami didžiaisiais kalbėtojais, rašytojais ir pranešėjais, Dvyniai tikrai neapsiribos savo reikalais. Todėl žinoma, jie vieni iš tų, kurie nosį kiša kur reikia ir kur nereikia. Visas naujienas jie sužino žaibo greičiu, jei tik jose yra kas nors pikantiško. Be tai – dar ne blogiausia. Dvyniai pasižymi sugebėjimu atsiminti visus pokalbius ir nuotykius lygiai taip, kaip jie yra nutikę, net jei visa tai vyko prieš daug mėnesių.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Skorpionas puikiai moka savo asmeninį gyvenimą pasilaikyti sau, bet pasižymi išskirtiniu atkaklumu, kai reikia sužinoti kokią nors paslaptį. Jiems svarbiausia įrodyti, kad yra verti pasitikėjimo ir atsakyti į visus jų mintyse kylančius klausimus. Ar šis žmogus gali būti geras draugas?

Ar jis tikrai nusipelno neprilygstamo Skorpiono pasišventimo, ar jis yra tam pasiruošęs? Tai – instinktas, todėl jei norite, kad Skorpionas jus prisileistų, reikės prasibrauti pro jo aukštai užriestą nosį. Jei atrodote pernelyg paslaptingi, Skorpionas galvos, kad turbūt kažką slepiate.


Rašyti komentarą...
K
Kaziukas
2020-08-29 18:26:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tiesa.Šauliai moka laikyti paslaptis,draugiški ir patikimi draugai.Publikuojama neteisingai.
Atsakyti
-8

A
2020-08-29 16:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa
Atsakyti
0

I
Inga
2020-08-30 11:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tokia nesamone parase esu saule,niekad neisduodu paslapciu,ir visada isgirstu kokias naujienas is kitu ir stebiuosi is kur jie viska taip zino ir kaip jiems idomu tie pliatkai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų