Parodė, kaip sulankstyti paklodę su guma: vienas, du ir padaryta

Šį paprastą sumanymą TikToke jau peržiūrėjo tūkstančiai žmonių – visi sako, kad „net neįsivaizdavo“, kaip reikia teisingai lankstyti patalynę.

TikToke žaibiškai išplito nuostabus sumanymas, kaip lengvai sulankstyti patalynę – užtruksite vos 30 sekundžių. Vienas labiausiai erzinančių užsiėmimų – bandyti tvarkingai sulankstyti paklodę su guma. Dėl elastiškų jos kraštų yra beveik neįmanoma atsispirti pagundai tiesiog bet kaip ją susukti ir įmesti į spintą, rašoma dailystar.co.uk.

Laimei, sumani TikToko naudotoja, pasivadinusi „@kristinalburn“, ateina jums į pagalbą. Savo vaizdo įraše ji paaiškino, kaip paklodę su guma sulankstyti greičiau nei per 30 sekundžių.

Demonstruodama savo atrastą būda Kristina sako: „Paimkite du apatinius kampus ir juos išverskite, tuomet į juos sukiškite du viršutinius kampus. Pakratykite, kad lenkimas išeitų lygus. Paklodę vėl padėkite ant lygaus paviršiaus taip, kad guma būtų viršuje ir suformuotų stačiakampį. Paimkite viršutinį kampą ir jį sulenkite, paklodę ištiesinkite. Tada apatinį kampą lenkite į viršų ir išorinius kraštus sujunkite per vidurį.“

Galiausiai ji tiesiog viską perlenkia per pusę ir taip suformuoja tvarkingą ryšulėlį, kokio visiems ir norisi. Šis vaizdo įrašas internete labai populiarus – jį jau peržiūrėjo daugiau nei 15 000 žmonių.


Rašyti komentarą...
T
Tomas King Chito
2020-08-12 19:50:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai puikus ir naudingas patarimas!. Nuoširdžiausia padėka autorei!.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų