Eidami ilsėtis miegamojo duris paliekate praviras? Štai, kodėl to daryti nereikėtų

Prieš miegą uždarote miegamojo duris ar paliekate jas praviras? Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti nereikšmingas klausimas, iš tiesų apie tai verta susimąstyti, man uždarytos durys ne tik pagerina miego kokybę, bet ir gali išgelbėti gyvybę.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Keith Cushner išskyrė kelias pagrindines priežastis, kodėl vis tik reikėtų užsidaryti miegamojo duris, jei iki šiol to nedarėte.

Pirmiausia daugeliui žmonių uždarytos durys asocijuojasi su saugumu, dėl to būna paprasčiau užmigti. Tai taip tai gali sumažinti triukšmą, sklindantį iš kitų kambarių, ir taip nesutrikdyti jūsų miego ir nepažadinti.

Uždarytos durys taip pat padeda reguliuoti temperatūrą – karštomis dienomis išlaikyti miegamąjį vėsesnį, o žiemą atvirkščiai.

Nors šios priežastys reikšmingos, tačiau jos iš tiesų nėra pačios svarbiausios. Uždarytos miegamojo durys gali padėti išsaugoti gyvybę, namuose kilus gaisrui.

Kad ugnis degtų, jai reikia deguonies. Kai durys laikomos uždarytos, deguonies tiekimas yra nutraukiamas ir tai padeda sulaikyti ugnį. Daugeliui atrodo atvirkščiai – manoma, kad atidarius duris, bus galima ištraukti dūmus. Bet iš tikrųjų saugiau uždaryti visas jūsų namų duris (jei įmanoma tai padaryti saugiai, reikėtų jas uždaryti ir išeinant per gaisrą).

Tai sulaiko ugnį ir dūmus. Todėl atsiranda daugiau laiko saugiai pabėgti, o tuo pačiu ugniagesiams turėti daugiau laiko reaguojant ir išgelbėjant jus bei jūsų turtą.


Rašyti komentarą...
B
Brava
2020-08-12 11:16:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokius šūdus rašot... Apgailėtina
Atsakyti
-16

M
Man reikia erdves
2020-08-12 10:39:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel gasdinate.Visada mano durys yra praviros.
Atsakyti
-15

R
Ryta
2020-08-12 11:39:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturi ką rašyti
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų