Aplankė nuotykių parką Tauragėje: pramogų įvairovė pranoko lūkesčius

TV3 eteryje startavęs naujas kelionių projektas „Sveiki atvykę“ apsilankė vienoje populiariausių turistų lankomų vietų Tauragės krašte. Čia veikiantis „Taurų nuotykių parkas“ jo lankytojams siūlo daugybę išskirtinių pramogų, o viena jų ypač traukia ir atvykėlius iš svetimų kraštų.

Šiam nuotykių parkui jau dešimt metų, o į jo teritoriją visi gali patekti nemokamai.

Parko įkūrėjas džiaugiasi, kad sumanymą įkurti parką pradėjo ekonominės krizės 2008-aisiais metu, o rizika pasiteisino.

„Turėjau šlapią mišką, pradėjau kasti, rausti ir 2010 metais atsidarėme“, – džiaugiasi Antanas Venckus.

20 hektarų žemės plote galima išvysti įspūdingą XI a. gynybinės pilies imitaciją ir daugybę kitų atrakcijų. Viena jų itin populiari tiek tarp jaunųjų lankytojų, tiek tarp vyresnių – tai laipiojimas medžiais.

„Trasos yra šešios, jos skirstomos pagal spalvas. Bendras trasų ilgis yra penki kilometrai. Tai – išskirtinai didelis trasų atstumas. Pakilus į medžius ilgiausia trasa yra kilometro ilgio, ji yra turistinė. Turistinėje galima aplankyti pilį, medžių viršūnes. Aukščiausia vieta – 22 metrai“, – pasakoja Parko įkūrėjas A. Venckus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aplankė nuotykių parką Tauragėje: pramogų įvairovė pranoko lūkesčius

Laidos komanda, viešėdama Tauragės regione, įsitikino, kad šis pasienyje esantis kraštas turi ką pasiūlyti ekstremalaus pojūčio mėgėjams, taip pat gamtos mylėtojams bei tiems, kurie mėgsta gardžiai ir originaliai pavalgyti.

„Ar teko lankytis muziejuje, kuriame susipina istorija su dabartimi, senovė su modernumu? O ar teko kada nors muziejaus teritorijoje... pamiegoti? Tauragėje tai ne tik galite, bet ir privalote pamėginti. O kad nebūtų liūdna, specialiai jums bus leidžiamos sutartinės. Aš tai išmėginau ir likau sužavėtas“, – sako laidos vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis.

REKLAMA

Tačiau bene didžiausią įspūdį kelionių žurnalistui paliko nameliai medžiuose, kurie įkurti viename nuotykių parke Tauragės mieste.

Aplankė nuotykių parką Tauragėje: pramogų įvairovė pranoko lūkesčius

„Kam važiuoti į Balį, kad galėtumėte patirti, ką reiškia pernakvoti medyje? Užtenka nuvykti į Tauragę ir galėsite suprasti, koks gi jausmas miegoti 8 metrų aukštyje įkurtuose lakoniškuose namukuose. Tiesa, liftų čia nėra, todėl lipti aukštyn ir nulipti reikės kopėčiomis“, – įspėja Ž.Barysas.

„Sveiki atvykę“ komanda taip pat išmėgino kitą ekstremalią pramogą Tauragės krašte – safarį, į kurį atostogautojai vežami specialiu autobusiuku. Pasak laidos kūrėjų, jo metu galima išvysti net du regioninius parkus – Pagramančio ir Rambyno, pasigrožėti piliakalniais, upėmis ir dviem išskirtiniais ąžuolais. Vienam jų net 600 metų.

Daugiau įspūdžių iš nuotykių parko rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Sveiki atvykę“ žiūrėkite šeštadieniais 9 val. ryte per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų