Pažadas 2 zodiako ženklams: galite užmegzti meilės romaną

Liepos 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Jei nepavyks pasislėpti nuo dėmesio, bendravimo, stenkitės būti mandagūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Tikriausiai išspręsite kažkokią asmeninę ar šeimos problemą. Galbūt tam teks skirti kažkiek santaupų.

Jautis

Gali apimti keistas romantiškas kvaitulys. Patys save kritikuosite ir „protinsite“, bet vargu ar širdžiai ką nors įsakysite. Jei turite laiko ir ūpo, tiktų užsiimti namų ruoša, ūkio darbais, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras.

Dvyniai

Galite užmegzti meilės romaną. O galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą, pagerinti nuotaiką.

Vėžys

Būkite geranoriškesni ir atlaidesni savo giminaičiams bei gyvenimo partneriams. Neįžeiskite jų jausmų. Būtų geriausia, kad nepastebėtumėte kai kurių trūkumų.

Liūtas

Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės perspektyvų, tik nepamirškite diplomatijos. Kita vertus, nebūkite tokie subtilūs, kad iki galo neišsakytumėte savo pageidavimų ir nuogąstavimų.

REKLAMA

Mergelė

Tikėtina, kad rūpės su kelionėmis ar ateities perspektyvomis susiję klausimai. Noriai diskutuosite, skleisite savo idėjas. Galite sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų.

Svarstyklės

Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimų. Jie gali būti labai pamokantys dabartinėje jūsų situacijoje. Galite grįžti prie esminių neišspręstų savo gyvenimo klausimų, vėl pamėginti laimę ten, kur anksčiau nepavyko.

Skorpionas

Tai bus produktyvi, įdomi diena, jeigu tik išvengsite ginčų ir barnių. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties.

Šaulys

Šiandien jus ypač vilios meno, muzikos garsų, mistinių paslapčių pasaulis. Gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Kažkam galite tapti puikiu guodėju ar patarėju.

Ožiaragis

Būsite labai jausmingi, emocionalūs, išsiilgę žmogiškos šilumos. Sąžiningiems šiandien seksis geriau nei linkusiems išsisukinėti ir veidmainiauti. Keistų netikėtumų gali pateikti jūsų artimieji.

Vandenis

Palanku tvarkyti pinigų ir verslo reikalus. Tik elkitės garbingai. Galbūt jus prisimins seniai pamiršti žmonės arba ką nors iš jų netyčia susitiksite.

Žuvys

Jausite aplinkinių susidomėjimą jūsų idėjomis. Tačiau bet kokie reikalai eisis kaip iš pypkės, jei su jumis bendraus vien bendraminčiai. Kitu atveju, teks išeikvoti energijos, ginant savo nuomonę bei kažkiek keisti planus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų