Intriguojantis šeštadienio horoskopas: kai kam pavyks realizuoti savo aistras

Šis liepos šeštadienis daugeliui Zodiako ženklų bus sėkmingas. Vieni sulauks juos dominančių asmenų dėmesio, kiti leisis į keliones ar rinksis malonų laisvalaikį. 

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Liepos 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Galimas daiktas, pavyks įvertinti ankstesnių avantiūrų pasekmes. Seksis darbuotis tose srityse, kur reikalingas įkvėpimas, intuicija, psichologinė įžvalga. Nuostabių potyrių teiks meilė.

Tauras

Šiandien neteks liūdėti. Galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio. Komercinis pojūtis, apsukrumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą. Iš sąstingio pajudės kai kurie reikalai. Didesnis apdairumas reikalingas kelionėse.

Dvyniai

Darbe arba namuose teks kaip reikiant pasiplūkti tvarkant nemalonias smulkmenas arba sprendžiant staiga iškilusias dilemas. Būkite savikritiškesni ir neapsiimkite daugiau nei galite padaryti. Nepaprastai trokšite meilės, romantikos.

Vėžys

Gana aktyvus laikas tiems, kurie nori papildomai pasipelnyti ar tikslingai paišlaidauti, pvz., dosniai atseikėti pinigų vaikų vasaros laisvalaikiui ir pan. Pasireikš didelis seksualinis aktyvumas, romantiškos nuotaikos.

REKLAMA

Liūtas

Galbūt imsitės reikalų, kurie anksčiau neatrodė įgyvendinami, o dabar atsirado naujų aplinkybių, leidžiančių realizuoti norimą planą. Labai svarbūs jums atrodys komfortas, graži aplinka, vaikų poreikiai ir romantika.

Mergelė

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote: partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Vargu ar pavyks išvengti laikinos santykių krizės arba nesusipratimų.

Svarstyklės

Bet kokia kaina sieksite įgyvendinti turto projektus, ginsite savo interesus. Jeigu tik panorėsite ir pasistengsite, pavyks įgyvendinti meilės troškimus, realizuoti aistras.

Skorpionas

Kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis ateityje jums gali duoti nemažos naudos. Jeigu šiandien leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų, reikalingų daiktų, nepavėluokite.

Šaulys

Gali būti, jog dėl kažko labai nerimausite. Tai gali būti susiję su viešo renginio, šeimos ar meilės situacija. Meilės jausmai, jos troškulys gali daug ką užgožti, o gal ir komplikuoti. Galite gauti pasiūlymą, leisiantį realizuoti ambicijas.

Ožiaragis

Nenustygsite vietoje, veršitės bendrauti, tačiau kai kurie pokalbiai nebus tokie malonūs ir naudingi, kokių tikėjotės. Visgi yra tikimybė, kad kažkokiu būdu pavyks susitarti dėl to, kas jus labiausiai domina.

Vandenis

Jausite sunkiai paaiškinamą nerimą. Venkite triukšmingų susibūrimų, susilaikykite nuo ydingų pagundų. Nuo kitų valios priklausančiuose reikaluose tikėtinos kliūtys. Domins svetimos paslaptys ir intrigos.

Žuvys

Nepamirškite, kad ne visi jums linki gero. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę, nepaisant smulkių buitinių nesklandumų bei įvairių trikdžių darbe ar santykiuose. Saugokitės klastos, neatverkite bet kam širdies.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų