Moteris  (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Neatsisakykite gerų progų įdomiai praleisti laisvalaikį, praplėsti pažįstamų ratą. Galite tikėtis kažko ypač malonaus, neįprasto, jaudinamo. Naujai užmegztas ryšys gali būti itin reikšmingas ateityje.

Tauras

Šiandien staiga pajusite, kad viskas turi savo pasekmes, įžvelgsite paslėptus dalykus. Arba susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu. Būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga ar ypač meniška.

Dvyniai

Tikriausiai pajusite, kad jūsų galvoje gimsta naujos viltys bei užmojai. Tai išties nebloga diena kurti planus, peržiūrėti gyvenimo pamokas, įvertinti savo klaidas ir patirtį. Labai trauks gražūs daiktai, meno kūriniai. Galite kažką įsigyti arba įsimylėti.

Vėžys

Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove, individualaus verslo reikalais. Šiandien lengva susižavėti, įsimylėti. Tai gali paskatinti jus realizuoti save kūrybiškai.

Liūtas

Gera diena reikalams, susijusiems su mokslu, reklama, scena, žiniasklaida, užsieniu, giminaičiais. Jus gali aplankyti artimas jums žmogus arba būsite pakviesti į svarbų renginį. Fortūna plačiai šypsosis ir meilės bei vaikų srityje.

REKLAMA

Mergelė

Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Galimas daiktas, jums pavyks sukurti jaukią ar net labai modernią, stilingą aplinką. Nepamirškite, kad dar svarbiau yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir darną tarpusavio santykiuose su namiškiais.

Svarstyklės

Šiandieną galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, gerbėjai arba jūs įsigysite naujų simpatijų. Galimi ir kitokie džiugūs įvykiai. Jeigu užsiimate pramogų verslu, kūryba, rezultatai išties nenuvils.

Skorpionas

Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Neniekinsite ir ūkinio bei protinio darbo. O jeigu užsiimate verslu, kursite planus ateičiai, aptarsite reformas.

Šaulys

Tai bus šauni diena, jei pakankamai gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairiausių dalykų. Net visiškai priešinga nuomonė, skonių skirtumas turėtų praturtinti, o ne išskirti. „Gresia“ stiprus įsimylėjimas.

Ožiaragis

Tikriausiai turėsite finansinių rūpesčių. Geri santykiai su aplinkiniais padės jums pasijusti saugiau, tad išsakykite savo nerimą, paprašykite patarimo. Galimas daiktas, nepagailėsite pastangų ir pinigų, kad nudžiugintumėte savo vaikus, partnerį.

Vandenis

Optimistiška diena. Kils gerų idėjų, šaunių planų, kuriuos išties verta mėginti įgyvendinti. Galbūt gausite gerą žinią iš toli arba nepažįstamas žmogus giliai įkris į širdį, ir nauji meilės spinduliai persmelks jūsų sielą.

Žuvys

Gera diena tartis dėl įvairiausių reikalų, pasiklausyti svetimų problemų ir išsakyti savas. Kils minčių, planų, susijusių su darbu, verslu. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, profesinei permainai, atostogų maršrutams ar pan.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų