TOP3 Zodiako ženklai – šaltakraujai savimylos: kitų jausmai jiems nerūpi

Niekas nenori būti su žmogumi, kuris yra piktas ir su kitais elgiasi bjauriai. Narciziški, humoro jausmo neturintys, perdėtai kritiški, įžeidinėjantys ir sociopatiški žmonės tikrai nėra patrauklūs.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Žinoma, vieni žmonės toleruoja vienokius dalykus, o kiti – kitokius, bet svarbu gerai suprasti, su kuo esame pasirengę susitaikyti, o su kuo ne, rašoma yourtango.com. Kai kuriems žmonės didelių problemų nekelia šaltumas. Bet ar tikrai šaltumą iškart lengva pastebėti? Galbūt kai kurie Zodiako ženklai yra labiau linkę į šią savybę? Laimei, astrologija – puikus būdas apčiuopti šį asmenybės bruožą.

ŠAULYS

Šauliai yra nuostabūs žmonės, bet jie gali būti labai egocentriški. Šaulio šaltumą galima pastebėti iš to, kad jis retai tepaklausia ko nors apie kitą žmogų. Jie yra daug labiau susirūpinę tuo, kas vyksta jų pačių nuostabiame gyvenime. Kai kuriais atvejais jie gali išklausyti kitą žmogų, bet be protarpinio linktelėjimo galva, kol kalbate, daugiau nesitikėkite. Šauliai retai domisi kuo nors iš kitų gyvenimo, o jei taip nutinka, paprastai jie taip siekia gauti kokią nors jiems patiems naudingą informaciją.

VĖŽYS

Vėžys būtų šokiruotas, jei sužinotų, kad kartais gali būti labai šaltas, bet tiesa ta, kad visi Vėžiai sudaužytomis širdimis anksčiau ar vėliau užkietina širdis, net jei tai daro savisaugos tikslais. Jei panašu, kad visi buvę Vėžio santykiai baigėsi liūdnai, dalį kaltės reikėtų prisiimti ir pačiam Vėžiui. Ko jie nepadarė, ko neišmoko? Atsiriboti nuo savo emocijų dėl baimės likti įskaudintam turbūt nėra pats sveikiausias būdas spręsti problemą.

MERGELĖ

Mergelės yra protingos, o jų šaltumas dažnai yra strategija, naudojama tada, kai joms ko nors prireikia. Mergelė mėgsta viską kontroliuoti, tai pat ir savo emocijas. Atsikračiusi savo simpatijų ir emocijų, Mergelė daug sėkmingiau gali kurpti racionalų ir gerai apgalvotą planą. Mergelė gali taip įsigyventi į tokius planus, kad visai pamiršta apie savo emocijas. Jei ji nori keršto, to imsis tyliai ir šaltai.


Rašyti komentarą...
.
.
2020-05-24 10:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal mane turėtų būt jautis, nors jaučiai irgi skirtingi būna, bet vistiek.
Atsakyti
0

Q
Qw
2020-05-23 19:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
zaibo greiciu radau kiekvienam nurodytam zenklui po eksponata tarp bendradarbiu.. fui, kokie jie man baisus. ir kaip tiksliai nupasakota apie jas (p.s., jos bobos)
Atsakyti
0

D
Dai nius
2020-05-24 10:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai,mergelės savimylis, joms rūpi tik jos jų sveikata. O be to, jos prisiplakėlės: kada ko nors reikia, būna labai geros, o kai gauna, atsuka nugarą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų