Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: laimė šypsosis šiems ženklams

Tradiciškai sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos prognozėmis visiems Zodiako ženklams. Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę.

Avinas. Rimtai dirbti, kur nors veržtis, dėl ko nors kovoti vargu ar norėsis, o štai patinginiauti, netgi pasvajoti ar tiesiog pailsėti ūpas užeis dažnai. Visgi galutinai aptingti neleis noras bendrauti su senais draugais ar naujais pažįstamais, taip pat didžiulis smalsumas. 

Jautis. Piniginiai, turtiniai reikalai ir taip buvo svarbūs, o nuo savaitės vidurio gali būti dar svarbesni ir veiklos šioje srityje gali būti dar daugiau. Žinoma, ir naudos galima tikėtis atitinkamos – palankus metas susirinkti finansinį derlių. Įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai. 

Dvyniai. Energijos bei veiklumo ir taip nestigo, o antroje savaitės pusėje šios savybės bus dar stipresnės ir dar ryškesnės. Palankus metas nedideliems, bet svarbiems darbams, dalykinių reikalų tvarkymui, tiktų mokytis, plėsti akiratį. Asmeninis žavesys vis dar švies, kaip ryto žvaigždė. 

Vėžys. Gali pasirodyti, kad gyvenate kažkokiam akvariume ir iš jo stebite kas vyksta aplink – veiklos vargu ar bus daug, vyraus įprasta rutina. Įdomioji savaitės pusė bus ta, kad ramiai stebint galima pastebėti ir kai ką įdomaus ar svarbaus, ateityje labai naudingo. Tikriausiai pavyks ką svarbaus nuspręsti dėl būsimų kelionių. 

Liūtas. Darbe, profesijos srityje palankus metas svarbesniems darbams eina į pabaigą ir nuo savaitės vidurio bus galima persijungti į kitus dalykus – bendrą veiklą su artimais draugais (ji gali būti ne tik įdomi, bet ir naudinga). Palankus metas kurti ateities planus ir visokius projektus. 

Mergelė. Teks padirbėti – darbe, profesijos srityje veiklos ir taip nestigo, o šią savaitę jos gali būti dar daugiau. Tiesa, deramo finansinio darbų ir vargų atlygio gali tekti kiek palūkėti. Taip pat šią savaitę labai veikli ir net reikli gali pasidaryti mieloji antroji pusė – teks prie to kažkaip prisitaikyti. 

REKLAMA

Svarstyklės. Nedideli darbai, visokie reikalai, įsipareigojimai reikalaus dėmesio, laiko ir pastangų, todėl ilsėtis nebus kada. Geroji žinia yra ta, kad nuveikti pavyks išties daug. Tikriausiai jums labai padės puiki fizinė būklė ir gera nuotaika. Tikėtina, kad pavyks kažką nuspręsti dėl būsimų kelionių. 

Skorpionas. Labai tikėtina, kad darbe vyraus įprasti darbai, o namie – jau gerai žinoma tvarka. Kitose srityse permainų bei veiklos ne per daugiausia, bet ieškantys papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti ar palaikyti gali tikėtis sėkmės. Vis labiau patiks sportiškos pramogos. 

Šaulys. Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų valios, o nuo kito, galbūt artimo asmens požiūrio, veiklos ir ketinimų – ana pusė stengsis įtraukti ir net šiek tiek diktuoti. Jums teks spręsti ar tai jums tinka ir kiek.  Kažkas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Be to, svarbios veiklos gali būti ir namie. 

Ožiaragis. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų gali būti ne taip jau mažai, reikės viską spėti ir viską daryti gerai, bet jūs susitvarkysite nesunkiai. Palankus metas rūpintis sveikata, sveikatingumu. Atrodo, ir tam tikros piniginės naudos galima tikėtis. Greitai važiuoti patiks, bet geriau tai daryti apdairiai. 

Vandenis. Labai šaunus, linksmas metas, kai progų smagiai pasilinksminti gali būti daugiau nei spėsite pasinaudoti. Ne vieną progą pasireikšti ras ir jūsų kūrybiškumas, todėl ir aplinkinius pavyks nudžiuginti ne kartą. Atrodo, greiti, ryžtingi veiksmai siekiant finansinės naudos dažniausiai bus ir sėkmingi. 

Žuvys. Būsite labai energingi, veiklūs, drąsūs, vis geresnės sportinės formos, todėl puikiai seksis ne tik sportuoti, bet ir daryti tai, ko imsitės ar kokią veiklą prižiūrėsite patys, asmeniškai. Taip pat dabar bus daug puikių progų tvarkyti namus ir namiškių reikalus, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau.   


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų