„Kodėl gyvybės ir mirties klausimo atveju, medikai negali priimti į ligoninę? Kodėl negalima suteikti pagalbos užsidėjus visas reikiamas apsaugos priemones nuo koronaviruso?“ – klausimus kelia su naujienų portalu tv3.lt susisiekusi Aistė Pelakauskaitė. Mergina pasakoja, kad gegužės pradžioje neteko savo mylimo tėčio, kurį ištiko infarktas. Aistė sako mananti, kad jos tėčiui galėjo būti nesuteikta būtina skubioji pagalba, o dėl to visa šeima dabar gedi netekusi artimojo. 

Greitoji (nuotr. Fotodiena.lt)

Greitoji (nuotr. Fotodiena.lt)

„Kiek mes patys domėjomės apie pagalbą infarkto atveju, kiek mama kalbėjosi su savo pussese kardiologe, visiems šita situacija atrodo visiškai absurdiška. Aš suprantu, kad galėjo būti ir taip, kad medikai vežtų į ligoninę ir tai nepadėtų. Bet jie net nebandė“, – pasakoja Aistė. 

Tėtis pajuto skausmus krūtinėje

Kaip teigia mirusiojo dukra, jos tėtis dar kelias dienas prieš pablogėjimą jautė diskomfortą krūtinėje, tačiau manė, kad tai tėra peršalimas, nes keistą jausmą juto r gerklėje. 

„Dabar mes suprantame, kad tas simptomas buvo ir anksčiau. O tą pačią dieną, kai sveikata pablogėjo, jis jautėsi gerai, nebuvo dėl kažko susinervinęs. Man paskambino mama, kad tėčiui blogai. Ji pasakė, kad jį išpylė prakaitas, veidas išbalęs ir jaučia skausmą krūtinėje. Aš šiek tiek išmanau tuos dalykus, esu praėjusi labai daug pirmosios pagalbos mokymų, todėl iš karto pasakiau, kad kažkas negerai su širdimi ir iškviečiau greitąją“, – pasakoja Aistė. 

REKLAMA

Kaip teigia mergina, ji iš karto suskubo į tėvų namus. Čia atvykus jau rado tėčiu besirūpinančius Greitosios medicinos pagalbos (GMP) medikus. Tiesa, mergina stebisi, kad pirmas medikų klausimas buvo apie tėčio amžių. 

„Greitoji tikrai labai greitai atvažiavo. Tik įdomu, kad iš karto pirmas klausimas buvo, kiek mano tėčiui metų – juk žmogui blogai, koks skirtumas, kiek jam metų. Kai aš atvažiavau jau buvo pradėtas gaivinimas, man liepė bėgti pasitikti reanimacijos su visa įranga. Tuo metu, kai dar manęs nebuvo, buvo brolis ir mama, kurie sakė, kad tėtis pagalbą pasitiko būdamas visiškai sąmoningas, pats pasakė medikams, ką jaučia, kas yra blogai, atsakinėjo į jų klausimus, tada medikai vėl klausė, koks amžius, pasakė, kad „ai, tai jaunas“, – pasakoja Aistė. 

„Tada mama pastebėjo, kad jis praranda sąmonę, prasidėjo traukuliai, jis pamėlo, medikai iš karto pradėjo gaivinti. Medikai – profesionalai, tai gaivinimas greitai suveikė, tėtis iš karto atgavo spalvą. Po to atvyko reanimacija, pajungė visą įrangą: širdies masažo aparatą, kuris automatiškai daro paspaudimus, deguonį, išorinį širdies defibriliatorių, tiesa, šito medikai atvykdami iš automobilio nepasiėmė, nors kaip atsakingai tada žiūrima į iškvietime nurodytus simptomus? Be šito, viskas tikrai buvo teisingai daroma, tai aš iš karto nuraminau ir brolį, ir mamą, sakau, viską tinkamai padarėme, laiku sureagavome, juk tėtis kažkur vienas nenukrito, kur nebegalima padėti. Visur yra rašoma, kad pirmoji pagalba yra svarbiausia, nes taip galima išgelbėti gyvybę. Tai viskas pagal situaciją vyko gerai, medikai atėję pasakė, kad kol kas stabilu, kad jis bando kvėpuoti ir yra gyvybės ženklų, ir kad bus vežamas į ligoninę“, – pasakoja Aistė. 

REKLAMA

Viskas pasikeitė po GMP skambučio į Santaros klinikas

Kaip pasakoja mergina, situacija pasikeitė tada, kai buvo atnešti neštuvai ir GMP medikai paskambino į VUL Santaros klinikas, kad būtų paruošta vieta pacientui. 

„Jau atnešė neštuvus ir vienas iš medikų kitam sako, tu paskambink į Santaras, kad paruoštų vietą ir lauktų. Ir vienas medikas nuėjo pakalbėti, grįžęs pradėjo sakyti, kad jie nedaveš paciento, kad mes nesuprantam, kaip sunku laikyti visa įrangą, žmogų ir, kad jų nepraleidžia kiti eismo dalyviai. Skambučio metu Santaros klinikos GMP medikams pasakė, kad jie iki 19 valandos atlieka dezinfekciją ligoninėje, nes turėjo COVID-19 atvejį, todėl priimti negali. Ir tada GMP medikai pasimetė, atrodė, kad nežino, ką daryti. Tarpusavy kalbėjo apie sunkumus, nes vyras aštuntame aukšte ir į liftą netilps. Mes tada buvome visiškai šoke ir tik dabar suprantame, kad juk yra ne viena ligoninė. O GMP medikai nepasiūlė vežti niekur kitur, tik iš karto pradėjo sakyti, kad mes nedavešim, kad sunku techniką laikyti. Ir viskas, medikai pasakė, kad atjungia, tai atjungė aparatus, konstatavo infarktą, mirtį, ir viskas, išvažiavo“, – skausmingą momentą prisimena Aistė. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su VUL Santaros klinikų Skubios pagalbos centro vadovu dr. Andriumi Klimašausku, atsakyme buvo rašoma, kad nėra nustatytos tvarkos, kuria remiantis GMP telefonu iš anksto derintųsi dėl pacientų vežimo ar nevežimo į gydymo įstaigą.

„Jei ir buvo kam skambinta, tikrai nežinome, kokiam tikslui ir ar tikrai informacija buvo perteikta būtent tokia, kuri pateikiama. Dėl patalpų dezinfekcijos pravartu žinoti, kad Santaros klinikose pagal infekcijų kontrolės nustatytą tvarką nuolat vykdomos būtinosios patalpų dezinfekcijos, o kai prireikia – ir generalinės dezinfekcijos. Tačiau dezinfekcija nėra priežastis nevežti pas mus pacientų. Be to, greitosios pagalbos stoties darbuotojai žino, kad Vilniuje ligonius priima ne viena asmens sveikatos priežiūros įstaiga, todėl negali būti jokios objektyvios priežasties palikti pacientą be medicinos pagalbos“, – atsakyme tv3.lt rašo Santaros klinikų atstovai.

REKLAMA

Santaros klinikų atstovų paklausus, ar gegužės 2 dieną nuo 15 iki 19 valandos galėjo vykti dezinfekcija dėl atvirtose patalpose buvusio koronaviruso atvejo, atstovai atsakė: 

„Tądien, kaip ir kasdien, VUL Santaros klinikų Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus patalpose buvo atliekami dezinfekcijos darbai, tačiau tai nėra priežastis nepriimti GMP atvežamų pacientų. Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius turi ne vienas patalpas, kuriose galima priimti pacientus“, – atsakyme rašė klinikos. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stotimi buvo patikinta, kad šiuo metu yra pradėtas vidinis atvejo tyrimas. 

„Jūsų pateikto laiško pagrindu yra sudaryta darbo grupė, pradėtas atvejo vidinis tyrimas. Darbo grupei baigus darbą apie išvadas informuosime“, – atsiųstame atsakyme tv3.lt rašė Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties atstovai. 

Šeima domisi, ar viskas padaryta tinkamai

Mergina teigia, kad po nelaimės visa šeima pradėjo domėtis, ar tikrai nebuvo įmanoma padaryti nieko, kas, galbūt, būtų išgelbėję tėtį. 

„Kiek mes patys domėjomės apie pagalbą infarkto atveju, kiek mama kalbėjosi su savo pussesere kardiologe, visiems šita situacija atrodo visiškai absurdiška. Aš suprantu, kad galėjo būti ir taip, kad medikai vežtų į ligoninę ir tai nepadėtų. Bet jie net nebandė. Jie tik pradėjo skųstis, koks sunkus jų darbas, kaip sunku vežti… Aš nesu specialistė, bet simptomai ir visas scenarijus atrodė vadovėlinis infarkto atvejis.. Juk žmogus prarado sąmonę jų akyse, iš karto pradėtas gaivinti atgavo spalvą, vadinasi, kraujotaka aktyvi… Gaivinimas su visais pasvarstymais vyko 30-40 min, o po to jie net nebandė nešti, gal tikrai dėl to, jog 8-tas aukštas? Juk jie gal net tiksliai nežinojo, kokia ta situacija, kodėl negalima palaikant gyvybės aparatais ar vaistais vežti operuoti, skystinti kraują ar daryti, ką reikia tokiu skubiu atveju, kaip tai nurodo daryti visa, kiekvienam žmogui, prieinama informacija. Aš pati dirbu aviacijoje jau daugiau nei 6 metus, ir pas mus yra buvę tokių atvejų, kai reikalinga skubi pagalba ir daromas širdies masažas leidžiantis lėktuvui, tas gaivinimas užtrunka iki valandos, jis daromas ne profesionalų ir po to perima greitoji, kuri nuvežusi į ligoninę žmogų atgaivina. Aišku, kiekvienas atvejis yra individualus, bet bent bandyti jie privalo. Kaip jie gali kalbėti apie tai, kaip yra sunku techniką laikyti, važiuoti ir vežti žmogų, kai yra gyvybės ir mirties klausimas?“ – stebisi tėčio netekusi Aistė. 

REKLAMA

A. Pelakauskaitė teigia, kad su skundu kreipėsi į Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stotį, Santaros klinikas ir Sveikatos apsaugos ministeriją, tačiau, kol kas, atsakymo sulaukė iš ministerijos ir Santaros klinikų. 

„Mums atsakė Sveikatos apsaugos ministerija, atsiuntė skundo rašymo tvarką dėl žalos atlyginimo, bet mes nesiekiame žalos atlyginimo ir į teismus tikrai nesikreipsime, nes tai mums tėčio nesugrąžins. Šiandien, visa šeima racionaliai vertiname situaciją ir suprantame, kad nuvežus į ligoninę nebūtinai būtume išvengę šios tragedijos, bet niekas negali kalbėti apie sunkią techniką, 8 aukštą, dezinfekciją, sunkų darbą, kai kovojama dėl gyvybės. O Santaros klinikos sakė, kad mano skundo pagrindu atlikti negali tyrimo ir dėl atvejo rekomendavo kreiptis į Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stotį“, – sako Aistė. 

Tikimės, kad istorijos paviešinimas pasieks tuos, kurie prisidėjo prie šiandieninės situacijos ir kitą kartą, atsidūrę panašioje, nenumos ranka, vertindami kažkokias subjektyvias aplinkybes, o darys viską, ką reikia. Mes norime paviešinti šitą istoriją, kad, galbūt, kito gyvybė būtų gelbėjama. Aš nesuprantu, juk galima užsidėti visas apsaugos priemones, ir tai apsaugo medikus“, – teigia Aistė.

Su tėčio kūnu namuose laukė dvi valandas

Aistė pasakoja, kad dėl koronaviruso pandemijos, jos šeimai ir jai namuose su tėčio kūnu teko praleisti dvi valandas – teko skubiai ieškoti šeimos gydytojo, kad būtų išduotas mirties liudijimas. 

„Šitu koronaviruso pandemijos laiku, mums neleido atiduoti kūno. Dvi valandas, nesuvokdami, kas įvyko, buvome namie vieni su tėčio kūnu ir tiesiog laukėme leidimo, kad galėtume atiduoti atsakingiems asmenims. Policija nevažiuoja, sako, kad negalime jo atiduoti, kol nėra mirties liudijimo. Mirties liudijimą išrašo tik šeimos gydytojas, o savaitgalį šeimos gydytoją surasti labai sunku. Šiaip ne taip, suradome, tai po 2 valandų buvo leista atiduoti kūną“, – prisimena Aistė. 

REKLAMA

Ministras: dezinfekcija neturi būti kliuvinys skubiai pagalbai

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad patalpų dezinfekcija neturėtų būti kliuvinys skubios pagalbos teikimui. 

„Jeigu tikrai taip buvo, tai toks atvejis negali būti pateisintas, nes infarktas tikrai yra ne planinė pagalba, o skubi. Yra visa sistema sudėliota, yra klasterinė sistema, yra net laikas skaičiuojamas nuo iškvietimo iki nuvežimo, iki kol yra pradedama vienomis ar kitomis priemonėmis atstatinėti kraujotaką. Tai jei tikrai taip buvo, tai yra nepateisinami dalykai. Ir tikrai patalpų dezinefkcijai neturi būti kliuvinys skubios pagalbos teikimui. Įstaigos privalo pasirūpinti, kad, jeigu, jos kažkokią patalpą dezinfekuoja ir užsidaro, kad tokia pagalba pacientui būtų suteikta kitoje vietoje“, – konferencijoje kalbėjo A. Veryga. 

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI

Baisu
2020-05-26 21:51:32
Pritariu p. Matildai. Jau Lietuvoje kitų ligų "neliko" ir ligoniai miršta tiesiog namuose. Tai labai baisu. Užuojauta šeimai
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
S 2020-06-02 09:55:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip musu "greitoji "taip ir daro patyriau pati gerai kad buvau samoninga kitaip jau senai kapuose bučiau užuojauta artimiesiems   ATSAKYTI
Srg 2020-05-28 12:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš nesuprantu kaip jie gali nesikreipt i teisma??? Akivaizdi gmp nusikalstama veikla. Atjungė įranga ir paliko mirti ir nesikreipt į teisma!??!   ATSAKYTI
Aiste 2020-05-28 15:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na, kolkas pasidaliname istorija ir keliame vieša klausima.. kadangi tuo metu protas nelabai veike, mes nedareme skrodimo.. tai kaip irodytume teisme ju kalte? Jie gi viska gali paneigti.. vienintelis dalykas, kuris galetu buti irodymas, tai tas lemtingas skambutis. Tik nezinau ar ju pokalbiai yra irasomi..    ATSAKYTI
Srg 2020-05-28 23:10:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reiškiu didžiausia užuojauta, labai gaila ir pikta,kad mūsų šalyje vyksta tokie dalykai. Tokia veikla tiesiog privalo būti nubausta. kokiu dar reikia įrodymų - cituoju: GMP medikai nepasiūlė vežti niekur kitur, tik iš karto pradėjo sakyti, kad mes nedavešim, kad sunku techniką laikyti. Ir viskas, medikai pasakė, kad atjungia, tai atjungė aparatus, konstatavo infarktą, mirtį, ir viskas, išvažiavo“
Kreipkites į advokatus, jums paaiškins kokiu veiksmų reikia imtis. Ir jūs ne vieni, yra daugybė panašiu istoriju po visa Lietuva.    ATSAKYTI
Ji 2020-05-29 14:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atjunge iranga po 40 min nes neuzvede sirdies,   ATSAKYTI
Ji 2020-05-29 14:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atjunge iranga po 40 min ar tai jums kazka sako!!!!   ATSAKYTI
Nešališkai 2020-06-04 10:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Užuojauta šeimai, tačiau manau, kad šį straipsnį sąlygojo netekties skausmas. Aiškiai rašoma, kad žmogus požymius juto jau kelias dienas, greičiausiai mirtis ir reanimacija jau buvo pasekmė. Per tą laiką didelė dalis širdies raumens mirė ir nebereagavo į gaivinimą, juo labiau rašoma, kad gaivino ilgai. Iš straipsnio supratau, kad didžiausi priekaištai dėl to ką kalbėjo, o ne dėl to kaip dirbo. Aš įsivaizduoju, kaip medikams turėtų būti sunku po tokio įtempto darbo nuleisti rankas ir pranešt žinią artimiesiems, net nežinau kaip jų vietoje kalbėčiau aš, - gali būti, kad suveblenčiau kažkokią nesąmonę... Artimieji taip pat tuo momentu šoke, negali suvokt kas įvyko, prasideda kaltųjų paieškos... Kartais mes pervertiname medikus, norime juos matyti dievais, o dievas yra vienas ir tik jis sprendžia kiek kam skirta, nepaisant visų pastangų...   ATSAKYTI
Elena 2020-05-27 10:23:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar turetume buti visi uz viena ,o vienas uz visus.Kitaip po viena mus ir toliau naikins.   ATSAKYTI
Elena 2020-05-27 10:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sako,kad taip neturetu būti,bet kaskart tas pats atsitinka.Jau ne pirmas zmogus laidojamas.Tegu tai būna ant Verygos sąžinės.Jis griove ir griauna medicinos sistema.Labai jau norisi visus ir viska kontroliuoti.   ATSAKYTI
Elena 2020-05-27 10:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sako,kad taip neturetu būti,bet kaskart tas pats atsitinka.Jau ne pirmas zmogus laidojamas.Tegu tai būna ant Verygos sąžinės.Jis griove ir griauna medicinos sistema.Labai jau norisi visus ir viska kontroliuoti.   ATSAKYTI
vaidas 2020-05-27 10:06:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar šuo svarbesnis už žmogų   ATSAKYTI
Ramunė 2020-05-27 09:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Numirus namuose iš pagarbos. ?ir etikos numirus reikia palaikyti 2 val. ?Kodėl skubēti?   ATSAKYTI
Ttt 2020-05-27 09:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dibilizm palneisij , vcera bil slucij umer rotstvinik i skazali patpisat bumagu sto ot koroni inace ni adadut tela im stastiskiku nada dibili griobanine   ATSAKYTI
Elena 2020-05-27 10:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nadejus chho nepodpisalis.Ili prishlos?   ATSAKYTI
Aušra 2020-05-27 08:50:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei ne si ta atvira istorija, tai eilinį kartą būtų ne infarktas, o mirties priežastis naujas kronos viruso atvejis. Gaila kad taip vyksta. Užuojauta Jums.    ATSAKYTI
Tai 2020-05-27 06:00:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokie daktarai kuriems tik pinigai rūpi o žmogus sergantis neįdomu jiems dar medaliai blogai jokiu medaliu jokiu pinigu tegu dirba o ne laukia vokeliu. Vėl lakstys po pasauli veždami virusa iš visu pašaliu.   ATSAKYTI
Jonas 2020-05-27 05:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Daugiau žmonių mirė dėl gydytojų aplaidumo,negu dėl koronos.paskaičiuokite tai.   ATSAKYTI
Meda 2020-05-27 05:00:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Vienintelė išeitis,mažinti medikams atlyginimus.o dabar net valytoja,kuri visai nesusijusi su kovid gydymu,gauna gerokai padidintą atlyginimą.   ATSAKYTI
Nesąmonė 2020-05-27 17:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jaučiu pajuokavot arba nežinot   ATSAKYTI
Ji 2020-05-26 23:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Skaitau ir stebiuosi nejau jus visi manote kad pacienta neveze del to kad sunku nesti ar nera kur vesti ,jei jis buvo reanimuojamas 40 min tai tikrai nepavyko uzvesti sirdies ,visada veza kada reanimacija sekminga ,cia reanimacija buvo nesekminga ir lavono jau niekur nevesi,is kur infarktas jei izolinija kas pasake kad infarktas?gimines?Paramedikas tai ne skubios pagalbos specialistas jis zemesnis nei slaugytojas ,jis net vaistu negali pats nuspresti leisti ,suprantat!!!!Neteiskit civiliai arba gimines mediku nesuprasdami ir is kiekvieno isgirsto zodzio sulipde si straipsni,po tokios reanimacijos ir po tokios mirties medikas savaite atsigauti negali ,stresuoja nervuojasi o jus teisiate nezinodami situacijos :nei jus zinote kas buvo nei jus supratote visos esmes ir nelaikykite mediku tokiais neatsakingais ,jie zino kaip reanimuoja ,jie zino ka daryti reanimuojant ,labai lauksiu atsakymo is Gmp stoties ir esu isitikinusi kad zmogus mire nes mire o ne tai kad medikai suzinoje kad nepriims ligonine nustojo reanimuoti!!!!! Didziausia uzuojauta seimai tik visada atminkite skauda krutine kvieskite Gmp,vyrui kurio amzius 58 tai yra pavojinga del to medikai ir klause amziaus,juk pastebejot visi kaip megsta sirdies kraujagysliu sistema pakirsti ypac vyrus tarp 50-60 metu   ATSAKYTI
As 2020-05-27 08:15:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Cia ne medikai,čia valstybės problema,jei ligoninė nepriima ligonio,o kai atvezus pasako kad jau laikas jam mirti(cia mano atveju),tai ka ir kalbeti.   ATSAKYTI
Nijolė 2020-05-27 16:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gal turit receptą 78 metų, turinčiai širdies ritmo sutrikimą ir nestabilų kraujospūdį, moteriai, kuriai kelinta diena skauda krūtinę? Turėjome sunkiai gautą laiką Kauno klinikose, kurį deja atšaukė. Šeimos gydytoja liepia laukti...   ATSAKYTI
Kita ji 2020-05-29 15:04:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerb. "Ji"- straipsnyje neminimas tikslus amzius. Is kur tokios zinios? Buvote ivykio vietoje?   ATSAKYTI
Darg 2020-05-26 23:47:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Boikotuoti,sukilti žmonės reik,kiek gali valdžiazmogiai tyčiotis, paleistų kas koroną ant seimo snukiu


   ATSAKYTI
X 2020-05-28 14:54:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gegužės 22 d. buvo protesto akcija prie Seimo, ne dėl 5G, ne dėl skiepų, kaip nušvietė žiniasklaida, bet svarbiausia, kad gydytojai nedirba, ar atėjote?   ATSAKYTI
r 2020-05-26 23:44:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O verygpsichis ne užuojautos neisreiske,ner kada reik medalį paišyti   ATSAKYTI
Lietuve ...A 2020-05-26 23:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Uzuojauta
Labai gaila kad viskas taip skaudziai pasibaige
Sitam baisiam laike lb daug mire negave tinkamos pagalbos..kiek galejo isgelbet..deja kaltu nera..dabar egzistuoja tik viena liga Covi 19
Ir kuo visiems mums tai baigsis..baisu pagalvot.stiprybes   ATSAKYTI
Edita 2020-05-26 23:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kai kovo mėnesį Klaipėdoje pagimdžiau vaikutį su dauno sindromu.. Pirmas klausimas buvo: koks Jūsų išsilavinimas... Ar tai korektiškas klausimas tik ką po gimdymo..?    ATSAKYTI
Ji 2020-05-27 00:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O jus nepastebejot kad medikai psichologai :pagal jusu intelekta tokia ir kalba butu kad jus suprastumet?!?!?!   ATSAKYTI
Skaitytoja 2020-05-26 23:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Gal būt yra susitarimas tarp klinikos vadovų ir greitosios pagalbos medikų,kuo daugiau nuvarys į kapus vyresnio amžiaus žmonių tuo daugiau medikams papyldis kišenes,jie į žmogų žiūri kaip į nereikalinga daikta   ATSAKYTI
Ji 2020-05-26 23:59:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Nera tokio susitarimo patikekit ,medikai ne dievai jei skundziasi skausmu krutineje ir nekviecia Gmp tai apie kalbam ponai!!!!!ko norit is mediku jei krutineje jau revoliucija!!!!!!   ATSAKYTI
Kl... 2020-05-26 23:32:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kažkoks siaubas.. Dabar šuns gyvybė brangesnė už žmogaus..    ATSAKYTI
Neringa 2020-05-26 23:11:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gaila,kad dėl gripo tiek chaoso ir mirčių,o mirsta tai net ne nuo gripo,dėl kurio pamišo pasaulis   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Parodė, kaip skraidinami donorų organai iš kitų šalių (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Biuras) skelbia apie dar vieną sėkmingai įvykusį tarptautinį organų donorystės ...
Vėžys  (nuotr. 123rf.com)
Vėžys tikriausiai yra tas dalykas, kurio labiausiai bijo visi pacientai. Kuo vyresnis jūs esate, tuo didesnė rizika juo susirgti. Kasmet nuo vėžio miršta apie 165 000 žmonių. ...
Širdis (nuotr. 123rf.com)
„Turiu nesveiką širdį, sunkiai pakeliu karščius. Gal galite patarti, kaip elgtis per karščius, kad nejausčiau sunkumo širdies srityje?“ – klausia 59 metų Angelė iš Rietavo. ...
Ligoninė (nuotr. stop kadras)
Į portalą tv3.lt kreipėsi medicinos paslaugomis nusivylusi vilnietė Elena (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, – aut. past.), kuriai suplanuotas vizitas atlikti tyrimus ...
Lašelinė  (nuotr. 123rf.com)
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, kad pneumokokine infekcija  daugiausia serga ikimokyklinio amžiaus vaikai bei vyresni nei 65 metų asmenys ir ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų