Pastebėjote pirmuosius žilus plaukus? Štai kas lemia jų atsiradimą

Pamatyti veidrodyje pražilusius plaukus, tikriausiai yra vienas didžiausių sukrėtimų bet kurios moters gyvenime. Baltus plaukus galite atrasti ankstyvame amžiuje. Sužinokite priežastis.

Riebūs plaukai (nuotr. 123rf.com)

Kalta genetika! Ne visi žmonės tam tikrame amžiuje turi baltų plaukų. Yra nustatyta, kad pirmieji žili plaukai pasirodo maždaug 30 metų kaukaziečiams, 40 metų azijiečiams ir 50 metų Afrikos ir JAV gyventojams. Dėl ankstyvų pražilusių plaukų atsiradimo kalta genetika. Jei turite tokį polinkį, tai galite rasti ir savo genetiniame kode!

Jums trūksta vitaminų ar mineralų – balti plaukai atsiranda dėl plaukų folikulų senėjimo, taip pat dėl ​​jų nesugebėjimo gaminti pakankamo kiekio melanino. Pastarąjį veiksnį gali nulemti maistinių medžiagų trūkumas organizme: vitaminai B12 ir geležis yra vieni reikalingiausių, o jų trūkumas gali sukelti ankstyvą žilimą.

Dermatologai mano, kad rūkymas gali pakeisti jūsų išvaizdą, ne tik dantis ir odą, taip pat plaukų folikulus. Jei jus kamuoja raukšlės, žili plaukai, blyški oda, blogas burnos kvapas ir t.t. galbūt verta rūkyti?

Taip pat viena iš ankstyvų žilų plaukų priežasčių gali būti ta, kad jūs patiriate per daug streso. Pirmieji balti plaukai tik dar labiau padidina jūsų jaučiamą įtampą.


Rašyti komentarą...
I
Ijo
2020-03-17 06:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė kažkokia.
Atsakyti
0

L
Lina
2020-03-16 22:27:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va gal streso ,genetika mano šeimoje visai niekas anksti neprazilo net ir sename amziuje ,tik aš, anksti tai kuo dėta genetika
Atsakyti
0

Z
Zosė
2020-03-17 08:13:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškarpa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų