Pasakė, ko iš tiesų vyrai nori iš moterų: privers nurausti

Šeštajame dešimtmetyje gydytojas Džordžas W. Cranas sukūrė santuokos vertinimo skalę, leidusią vyrams įvertinti savo žmonas ir atvirkščiai. Bet kuri žmona galėtų gauti −1 tašką, jei dažytų nagus raudonai ar miegotų su plaukų suktukais. Baisu įsivaizduoti, kokie tuomet kilo sutuoktinių ginčai. Nuo to laiko praėjo beveik 100 metų ir geros žmonos apibrėžimas pasikeitė. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kokius reikalavimus vyrai kelia savo išrinktosioms ir ko jie apskritai nori iš santykių, rašoma brightside.me.

Pora (nuotr. 123rf.com)

1. Vyrai mėgsta sąžiningas moteris

Anksčiau buvo manoma, kad visi vyrai pamišę dėl to, kad yra glostomi ir giriami. Tačiau vedybų ekspertė Rinatta Paries teigia, kad vyrai sąžiningumą vertina tiek pat, kiek ištikimybę, pagarbą ir fizinį patrauklumą.

Vyrai nori girdėti tiesą iš savo moterų. Taip! Tiesą, o ne kritiką. Paprastai tariant, tobula žmona yra ta, kuri sąžiningai ir nešališkai išreiškia savo nuomonę.

2. Vyrai mėgsta kalbėti apie gyvenimą

Kad ir kaip keista, vyrai neprieštarauja lengviems pašnekesiams. Priešingai nei nusistovėjęs įsitikinimas, vyrams nepatinka moterys, kurios visada tyli.

Kanzaso valstijos universiteto dėstytojas ir rašytojas Dejis Akingbadas teigia, kad viena pagrindinių šeimų išsiskyrimo priežasčių yra nepakankamas bendravimas. Jei nerandate apie ką kalbėti, tai yra nerimą keliantis signalas.

3. Vyrai romantiškesni nei moterys

Amerikiečių psichologas ir tarpasmeninių santykių ekspertas Gwendolinas Seidmanas atliko lyginamąją analizę, skirtą vyrų ir moterų romantiškumui, kuri parodė netikėtą išvadą. Kaip paaiškėjo, vyrai romantika lenkia moteris.

REKLAMA

Santykiuose jiems svarbios ryškios emocijos ir paprastai jie pirmiau prisipažįsta meilėje. Moterys, savo ruožtu, yra pragmatiškesnės ir išrankesnės renkantis gyvenimo partnerį.

4. Vyrai mėgsta pasidažiusias moteris

Dauguma vyrų teigia, kad nėra nieko geriau už natūralų grožį, bet tai melas. Anot amerikiečių pažinčių svetainės, moterys, kurios dažosi ir darosi šukuosenas, sulaukia daugiau pasimatymų pasiūlymų. Taigi, fizinis patrauklumas yra bruožas, kurį vis dar vertina vyrai.

5. Kelias į vyro širdį iš tikrųjų veda per skrandį

Namuose gaminamas maistas vyrams patinka. Patrikas Wanis, psichologas, įsitikinęs, kad maisto gaminimas turi sakralinę prasmę.

Apetitą keliantys kvapai sukuria jaukumo jausmą. Be to, vyrai jaučiasi nepaprastai laimingi, kad jų mylima moteris atliko žygdarbį ir išmoko gaminti tikrai sudėtingą receptą. Vyrai mėgsta moteris, kurios gamina, ir tai nėra stereotipas.

6. Vyrai nemėgsta viešumos

Jei negalite įsivaizduoti savo gyvenimo be „Facebook“ ar „Instagram“ ir atvirai dalinatės savo asmeninio gyvenimo informacija su visuomene, atminkite, kad tai gali nepatikti kitiems. Vyrai nerimauja dėl abejotino populiarumo socialiniuose tinkluose ir nesvajoja tapti viešų paskalų objektais. Psichologai tvirtina, kad vyrai vengia bet kokio papildomo dėmesio ir vertina moteris, kurios gali išlaikyti jų asmeninio gyvenimo paslaptis.

7. Vyrai mėgsta savarankiškas moteris

Moteris, klausanti kiekvieno vyro žodžio, visada pralaimės prieš savimi pasitikinčią ir savarankišką moterį. Kodėl? Viskas labai paprasta: savarankiška moteris yra lygiavertė santykių partnerė. Su ja vyrai galės kartu įveikti visus rūpesčius. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis - savarankiškos moterys pasitiki savimi ir yra patenkintos savo gyvenimu, vadinasi, jos nėra dirglios.

REKLAMA

8. Vyrams reikia asmeninės erdvės

Psichologė Debora Tannen sako, kad, remiantis jos pastebėjimais, moterys visą laisvą laiką stengiasi praleisti su mylimuoju, o vyrai labiau linkę išlaikyti nepriklausomybę ir leisti laiką vieni. Esant tokiai situacijai, kiekviena šeima turėtų ieškoti tobulos santykių pusiausvyros.

9. Vyrai nemąsto tik apie seksą

Stereotipas, kad vyrai galvoja tik apie vieną dalyką, yra visiškai pasenęs. Džedas Diamondas, amerikiečių psichologas, sako, kad dėl šio stereotipo iš dalies kaltos moterys. Viskas todėl, kad jos laukia tam tikro elgesio iš savo partnerio – drąsaus ir šiek tiek grubaus.

Iš tikrųjų vyrams svarbu ne tik fizinis artumas, bet ir ramaus uosto, šilumos ir supratimo jausmas. Patikėkit mumis, stiprioji lytis jau pavargo įrodinėti, kad jie yra mačo.

10. Vyrai nebijo įsipareigoti

Vyrai iš tikrųjų nebijo santuokos, tačiau yra labai atsargūs užmegzdami naujus santykius ir stengiasi išvengti skubotų sprendimų.

Naujausi tyrimai, vykdyti Binghamtono universitete JAV, rodo, kad vyrams reikia daugiau laiko, norint peržengti šį slenkstį. Pagal statistiką moterys yra pasirengusios susituokti daug anksčiau nei vyrai. Neurologai šį atotrūkį paaiškina tuo, kad moters smegenys, lyginant su vyrų, subręsta anksčiau. Bet kokiu atveju svarbu suprasti savo partnerio emocinius poreikius ir rūpintis jais. Jei tai padarysite, jokia baimė negalės užgožti jūsų ateities.

11. Vyrams nebesvarbi vaiko lytis

Paprastai manoma, kad visi vyrai svajoja turėti sūnų, nes sūnūs tęsia giminės liniją. Su juo galima žvejoti ir kartu žiūrėti futbolą. Tačiau remiantis „Gallup“ instituto 2011 m. atlikta apklausa, dauguma respondentų svajoja apie dukrą. Psichologai paaiškina šią tendenciją tuo, kad būsimi tėvai bijo problemų, kurios gali kilti auginant berniuką – keiksmai, muštynės ir galimos problemos mokykloje.

Šiandien daugelis interneto vartotojų sako maždaug tą patį – šiuolaikiniame pasaulyje vaiko lytis neturi jokios reikšmės, o lyginti, berniukai ar mergaitės yra geresni – nepriimtina.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-09-26 18:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerikoniškas kurpalis Lietuvai netinka. Dauguma čia balansuoja ant skurdo ribos. Ne laiku ir nevietinis straipsnis.
Atsakyti
0

A
A
2019-09-25 15:55:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jo. Lytis dabar nebesvarbu. Sueis 18 metų ir apsispręs, kas jie- mergaitė ar berniukas.:)
Atsakyti
-1

o
ooo
2019-09-25 12:38:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra nesamone
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų