Zodiako ženklai: savaitės pradžia nebus sudėtinga, atnaujinsite senus ryšius

Savaitės pradžia ir astrologų įžvalgos. Jie pranašauja, kad pirmadienis nebus sudėtingas. Bus puikus metas ramiems užsiėmimams, senų ryšių atnaujinimui. Žvaigždės žada, kad diena bus tikrai sėkminga – pavyks susitarti su įvairiais žmonėmis. Kokia bus jūsų diena – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Ši diena palanki ramiems užsiėmimams, menui, tingiam mėgavimuisi jūros vaizdu ir pan. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nejauskite dėl to sąžinės graužaties.

Tauras

Būsite emociškai jautrūs ir kūrybingi. Regis, nesitversite kailyje, kaip norėsis naujų įspūdžių ir patirčių. Galite išmėginti save, keistis ir keisti savo aplinką.

REKLAMA

Dvyniai

Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje arba kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils įdomių ir naudingų idėjų. Regis, gerų patarimų sulauksite iš įtakingo ar turtingo pažįstamo.

Vėžys

Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų, deramai sutvarkyti svarbius reikalus, pristatyti straipsnį ar kt. Galima nauda iš komercijos, nuomos.

Liūtas

Norėsite ramybės, būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus daug dėmesio. Pernelyg neišlaidaukite namiškių poreikiams. Įsitikinkite, kad jų norai nėra tušti ir beverčiai.

Mergelė

Daugės sportinio azarto, polėkio, kūrybinio įkvėpimo, pramogų bei atsipalaidavimo. Galbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys.

Svarstyklės

Darbe turėtų sektis gana gerai. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Kita vertus, visko norėsis pasiekti be pastangų ar minimaliai dirbant. Jausite, kad senka energijos atsargos, trūksta poilsio. Tausokite sveikatą.

Skorpionas

Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių veikėjų. Regis, ir jums norėsis dalytis meile, keistis naudingais patarimais. O jeigu laukiate, kad kažkas išsispręstų savaime, tai bent jau neužkirskite kelio sėkmei.

Šaulys

Šiandien palanku tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Gali pavykti susitarti dėl investicijos, kreditavimo, atgauti skolą ar pan. Pravartu ieškoti rėmėjų.

Ožiaragis

Rimtai apsvarstykite su galimomis permainomis susijusius siūlymus. Rezultatas turėtų nenuvilti. Sulauksite malonaus dėmesio iš nepažįstamo asmens. Galite gauti žinią iš užsienio arba ruoštis į kelionę, renginį.

REKLAMA

Vandenis

Diena sėkminga dalykinei veiklai. Visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jei tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek.

Žuvys

Seksis organizuoti, plėsti visuomeninius ryšius. Gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu. Galite sulaukti reikalingos pagalbos ir padrąsinimų. Regis, pavyks išspręsti rimtą problemą.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų