Astrologų perspėjimas: pirmadienį reikės būti atsargiems

Astrologų prognozė pirmadienį zodiako ženklams žada naujų išbandymų pradžią. Taigi, norėdami išvengti nesklandumų ir nusivylimų kasdienėje veikloje, šiandien jums prireiks  išskirtinio budrumo.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Sudėtinga diena, kai nereikia niekam nieko aiškinti, kai dera saugoti paslaptis. Nepalankūs dalykiniai susitikimai, kelionės.

Tauras

Elkitės tik taip, kai jums atrodo, nes aplinkiniai gali suklaidinti. Neverta taikytis prie visuomeninės nuomonės. Atsargiau su informacija darbe.

Dvyniai

Nepasiduokite įkalbinėjimams, ypač ką nors paskolinti, kuo nors pasidalyti. Jei nuspręsite ką nors dovanoti, pernelyg nesitikėkite padėkos. Itin pavojingi ginčai su antrąja puse.

REKLAMA

Vėžys

Venkite bendravimo, tikrinkite bet kokią jus pasiekiančią informaciją: nebūkite patiklūs, mat kai kas linkęs jums apdumti akis. Pasisaugokite apgavikų, vagių ir venkite diskusijų su biurokratais.

Liūtas

Gera diena poilsiui nuo dalykinių rūpesčių: netvarkykite rimtų reikalų, venkite biurokratų bei užsieniečių. Tiktų namuose užsiimti tvarkymusi iš esmės.

Mergelė

Jūsų optimizmas aplinkiniams tikrai pagelbės. Tik būkite atidūs, kad neužgautumėte savo artimiausių, mylimiausių žmonių. Negeras laikas barti vaikus, priekaištauti mylimam žmogui.

Svarstyklės

Bjaurokas laikas, kai gelbėja tik nuoširdumas bei užgrūdintas humoro jausmas. Išaugs konfliktų tikimybė darbe, viešajame transporte, gatvėje.

Skorpionas

Negeras laikas ieškoti teisybės. Jus gali apkaltinti nebūtais dalykais, tačiau ir jūs patys galite smarkiai apsirikti, ypač antrosios pusės atžvilgiu.

Šaulys

Kai kas įkyrėjo, įgriso? Galimas dalykas, kad savo nepasitenkinimą išliesite ne ten, kur reikia, ir ne ant to, kam jis skirtas, todėl daugiau tylėkite, kad nesugadintumėte santykių su artimaisiais, mylimu žmogumi.

Ožiaragis

Nebloga diena, tačiau kad viskas sklandžiai praeitų, būtina rinktis, su kuo bendrauti, tartis. Būkite apdairesni su dokumentais bei pinigais. Negeras laikas moralizuoti namuose: kaltininkas nieko nesupras.

Vandenis

Aktyvus metas, nenustygsite vietoje. Vis dėlto nieko nauja nesiimkite: gal jūsų laukia seniai nebaigtas darbas?

Žuvys

Kuo savarankiškesni būsite, tuo sparčiau reikalus sutvarkysite. Tiesa, jei jūsų reikalai susiję su užsieniu ar kelionėmis, galimos nenumatytos kliūtys.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų