Antonovienės laimę temdo debesys: sau linki dviejų dalykų

Šiandien Rimos Kristinos Antonovienės namuose – šventė. Moteriai suėjo 41-eri metai. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta Rima gimimo dienos rytą buvo atvira – nors nuotaikas kiek temdo negalavimai namuose, apie kuriuos šiandien ji kol kas nenori daugžodžiauti viešai, vis dėlto ji nepraranda geros nuotaikos. 

Antonovienė ryžosi prabilti  (nuotr. asm. archyvo)
21

Moteris nuo pat ryto sulaukė nemažai sveikinimų – ją sveikina draugai bei pažįstami socialiniame tinkle, o artimieji – šeima ir draugai – būna kartu nuo ryto.

Kuo ši gimimo diena bus kitokia nei visos? „Savo šventę sutiksiu kiek neįprastai negu visada. Jau netrukus vyksiu pas savo gydytoją Ernestą Zacharevckį, su kuriuo aptarsime mano būsimos operacijos planą. Taip pat susitiksiu ir su likusiu Sauliaus Vikšraičio klinikos personalu.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antonovienė nežada sustoti: prabilo apie naujus savo tikslus

Taip pat gyvenu laukimu – nuo rugsėjo mėnesio pradėsiu mokytis. Atitaisysiu savo jaunystės klaidas, ketinu vakarinėje mokykloje baigti vienuoliktą ir dvyliktą klases. Deja, to nepadariau savu laiku, todėl dabar atitaisysiu klaidas“, - pasakoja Rima. 

Moteris atvira – savo gimimo dienos proga sau linki sveikatos ir kantrybės. „Sveikata reikalinga kiekvienam, aš turiu nemažai ligų, negaliu gyventi be tam tikrų vaistų, todėl labai noriu sau palinkėti sveikatos.

Antonovienės pokyčiai (Ramutės Žilionės ir Ingridos Aksinavičienės nuotr.)

Turiu daug planų, susijusių su sportu. Aš noriu dalyvauti varžybose, todėl turiu susireguliuoti kūno masės indeksą. Turiu riebalų masės, tačiau reikia įdėti dar daug darbo ir pastangų, todėl sau linkiu ir stiprybės užsibrėžtiems tikslams pasiekti“, - atvirauja moteris.

REKLAMA

Primename, kad moteris neseniai viešai džiaugėsi atsikračiusi daugiau nei 50 kilogramų. Dabar 80 kilogramų sverianti moteris planuoja atlikti tolimesnes kūno tobulinimo operacijas, mat per didelė riebalų masė trukdo jai sveikai gyventi, judėti bei siekti tikslų, susijusių su sportu ir kūnio rengyba.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2019-08-16 16:34:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiogiai neapvogė, bet tam tikra prasme Taip. Iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma jos visa šeima.
Atsakyti
-14

n
na jo
2019-08-16 19:31:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko galima jai pavydet?na tikrai nera ko ,sveikatos neturi ,darbo neturi,namai suplekia rode per tv ,namuose senukas kuriam prieziuros reikia ...na ko pavydet ?sukudo tai gerai ir tai gali kuri tik nori bet kazi ar proto padaugejo?
Atsakyti
-15

E
Elytė
2019-08-17 14:20:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai nepavydžiu svorio numetimo, palaikau, kad sieks mokslo...tai yra jos gyvenimas, bet ar būtina apie tai žinoti visiems! Ko viešintis?! Lieknėk, daryk plastines operacijas, lankyk sporto klubą, mokykis! Kiek tokių žmonių yra, bet nešaukia visai Lietuvai! Geriau susirastų darbą, jei tikina galinti sportuoti, tai ir dirbti gali.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (60)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų