Rekordinis kauniečių pirmadienis: tūkstantis grybų per 4 valandas

Šiandien kauniečių porai grybavimas Kauno rajone atsipirko su kaupu. Pora vos per keturias valandas prisirinko net tūkstantį grybų. „Toks grybavimas – tikras malonumas“, – šypteli kaunietė Inga Papšienė.

Kauniečiai prisirinko net tūkstantį grybų (tv3.lt fotomontažas)

Kaunietė Inga Papšienė savo bei vyro laimikiu sutiko pasidalinti ir su tv3.lt portalo skaitytojais. Moteris išduoda, kad tokį laimikį drauge su vyru ji rado nuo Kauno trisdešimt kilometrų nutolusiame miške.

Grybavimas vyko apie keturias valandas, pririnkome net apie tūkstantį grybų: tik baravykai ir raudonikiai. Kiti tokie mažučiai, vos nykščio dydžio, bet malonumas neišpasakytas“, – po grybavimo šiandien džiūgavo moteris.

Kauniečių laimikis (nuotr. asm. archyvo)

Rokiškiečių praeitos savaitės laimikis

Rokiškėnėms Aurelijai Pupelytei–Gubarienei ir Alvydai Mackei sekmadienis buvo išties darbingas. Dvi draugės beveik per dvi valandas surado 187 baravykus.

„Su kaimyne sumąstėm vaikus palikti tėčiams ir nuvažiuoti į mišką pažiūrėti grybų. Prisižiūrėjome… per beveik dvi valandas – 187 baravykai – gražūs, balti miško karaliai“, – juokavo A. Pupelytė–Gubarienė ir pridūrė: „Grybų radome po 7–15 vienetų vienoje vietoje.

Kaimynė Alvyda yra užkietėjusi grybautoja. Nuo vaikystės mėgsta grybus, ieško naujų vietų ir, kaip matote, jas randa. Grybavome jos surastame miškelyje netoli Lukštų kaimo“, – dėstė rokiškėnė.


Rašyti komentarą...
V
Valovas
2019-07-22 22:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tiek neapykantos žmonės??? Prašom, miškų pilna, eikit ir jūs pagrybauti ar neatsiplesiat nuo savo telefonų??? Tik ir sugebat rašyti negatyvą!
Atsakyti
-1

S
Saulyte
2019-07-23 08:55:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja,jei pjaunate,grybiena puva,o rautu grybu grybiena negenda,be to,sporu keliai po zeme keliauja ir grybai neisnyksta.Nezinot,neliekit tulzies
Atsakyti
-1

n
nu
2019-07-22 20:24:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai kur lyja tai ir grybų yra,deja kur nelyja nieko miške nėra
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų