Šiurpus vaizdas vilnietei pakirto kojas: skubiai perspėja tėvus

Vaizdas, pamatytas ant vieno Naujosios Vilnios mikrorajono daugiabučio, ne juokais išgąsdino praeivę. Atsitiktinai pro daugiabučius, esančius Linksmojoje gatvėje, ėjusi moteris pamatė, kad ant daugiaaukščio namo stogo, virš balkonų, prie pat kraštelio, vaikščiojo du vaikai.

Vaizdas pakirto kojas

Moteris suskubo fotografuoti vaikus ir nuotraukomis pasidalijo socialiniame tinkle perspėdama tėvus atidžiau rūpintis atžalomis.

„Tėveliai, saugokit savo vaikus. Tai aš pamačiau vakar. Gal kas atpažins savo vaiką? Namas 9 aukštų. Vaikai dar buvo atsisėdę ant paties krašto virš balkono ir nuleidę žemyn kojas.“

Šiuo įrašu suskubo dalintis šimtai neabejingų tėvų ir sostinės gyventojų sakydami, jog savo vaikais rūpintis būtina, o palikti be priežiūros – neatleistina klaida.

Vis tik Naujosios Vilnios gyventojai bei aktyvūs socialinio tinklo vartotojai sakė, kad įdėti nuotraukas į viešąją erdvę – neatsakingas žingsnis. Jų teigimu, moteris būtų padariusi naudingesnį darbą, jeigu būtų iškvietusi policiją.

Taip pat komentatoriai tvirtino, kad šiais vaikais bei jų šeimomis jau domisi Vaiko teisių apsaugos tarnybos.

REKLAMA

Bendrosios pagalbos centras, reaguodamas į šį įvykį, išplatino viešą įrašą, kuriame prašoma griebti mobilųjį telefoną ir skambinti trumpuoju numeriu 112.

„Stebinantis žmonių „pilietiškumas“: pamatę neatsargiai besielgiantį ir savo gyvybe rizikuojantį vaiką, jie jį nufilmuoja arba nufotografuoja, o paskui tuo vaizdu pasidalina socialiniuose tinkluose, neva norėdami perspėti tėvus, kad jie saugotų savo vaikus.

Norėtųsi tų pilietiškų žmonių paklausti: o jei ant stogo krašto neatsargiai stovėtų Jūsų pačių vaikas? Kokios reakcijos tikėtumėtės iš aplinkinių?

Todėl kitą kartą, išvydę vaikų gyvybei pavojingą situaciją, griebkite mobilųjį telefoną ne tam, kad užfiksuotumėte kvapą gniaužiantį vaizdą, o tam, kad surinktumėte tris skaičius: 1-1-2.“

 


Rašyti komentarą...
M
Marija
2019-05-24 08:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neitiksi vis blogai. O kiek praejo nereaguodami.
Atsakyti
-1

Z
Zile
2019-05-24 11:19:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakar man prieš pat automobilį iššoko du gražuoliai kokios 4-5klases vaikai ir kad svarbiausia matė kad važiuoju jiem kaip pramoga ar spės pašokti tai ant salelės po to dar sokinejinejo nu žodžiu pramogos vaiką extremalios patinka, jiem kelias tokiu yvikiu nuotraukas reikėtų parodyti gal tada susimastyt ką daro, bet kur tau muo mažesnis tuo mažiau baimės turi...
Atsakyti
0

A
A
2019-05-24 09:39:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiais laikais be įrodymų nieko nepasieksi. Gerai kad paviešino faktus, tada ir atsiranda reakcija, pvz kaip su Kaune atimtais vaikais - jei ne tv, būtų ir neatgavę.
O šiuo atveju ar tikrai buvo poreikis? Nes aš statybose mačiau darbuotoją be šalmo. Tai jau skambinti visoms tarnyboms?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų