1 anytos poelgis sugriovė tobulas vestuves: nuotaka atleisti tikrai neketina

24 metų nuotaka labai nusiminė, kai per vestuves 42 metų anyta paskelbė žinią apie savo nėštumą. Internete nuotaka papasakojo, kad per vestuves anyta paprašė leisti jai pasakyti „kelis žodžius“.

„Mes pagalvojome, kad vestuvėse ji kalbės apie mus, jaunuosius, ir neklausėme, ką ji ketina sakyti. Padarėme didžiulę klaidą – ji paskelbė, kad laukiasi kūdikio“, − rašė jaunamartė.

Šeimai tai buvo „didžiulė staigmena“ ir tai buvo vos ne pagrindinė pokylio tema. Deja, anytos kalba buvo ne vienintelė bėda. Pasirodo, kad nuotaka taip pat buvo nėščia ir ketino tai pranešti, tačiau apsigalvojo, nes jai „viskas apkarto“.

Supykusi nuotaka ilgai nesikalbėjo su anyta, tvirtindama, kad „ji neatsiklaususi pavogė visų dėmesį“ ir tai buvo „neteisinga“.

Anyta sugadino vestuves nuotakai

Nuotaka vėliau sakė: „Akivaizdu, kad susigadinau savo vestuves, nes įsiutau dėl jos naujienos ir elgiausi kaip visiška egoistė. Tai buvo mano vestuvės, o pandemija jas irgi sugadino!“

Susitaikyti nepavyko ir jaunavedžiai nusprendė „nutraukti su ja ryšius“.

Anyta iš pradžių dar bandė atsiprašyti, apsiverkė, bet paskui apkaltino jaunavedžius, kad tai jie aptemdė jos naujieną apie nėštumą ir kad „abi pusės kaltos“, rašo dailystar.co.uk

Jaunamartė pasakojo: „Vėliau vyras pasikalbėjo su savo mama ir pasakė, kad džiaugiasi dėl jos kūdikio, tačiau priekaištavo, kad ji privalėjo jauniesiems pasakyti apie ką kalbės. Tada ji parodė pirštu į mane ir tarė „ji nebūtų leidusi“. Ji žinojo, ką daro, taigi dabar aš dėl nieko nesigailiu“.

Galiausiai pora nutarė, jog jai nesakys, kad jie taip pat laukiasi kūdikio.


Rašyti komentarą...
M
Mama ir mokytoja
2021-05-07 12:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visos anytos, įsidėmėkite visiems laikams, kad ne jūs gyvensite su marčia, o jūsų sūnus. Netemdykit sūnui laimės ir negriaukit gyvenimo. Sūnų užaugino ne sau. Jis buvo dovana jums, kol susirado gyvenimo draugę.
Atsakyti
-13

A
Aš tai
2021-05-07 15:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
būčiau pasidžiaugusi kartu su anyta. Juk tai dviguba šventė gaunasi, ko čia pykti. Ir dėmesys tsda būtų abiems moterims vienodas, ir sutarimas šeimoje. Nesuprantu tų pykčių, pavydų dėl dėmesio.
Atsakyti
-27

I
Irena
2021-05-07 13:39:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Surado problema lygioje vietoje,tau ką labai anyta reikalinga ,tegul ji gimdo iki 90,tau kas iš to surado ką spresti
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų