Paskelbė, kurie du Lietuvos krepšininkai praleis Akropolio turnyro startą

Šįvakar Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas paskutiniame kontroliniame turnyre prieš Europos čempionatą. Jonas Kazlauskas pirmoje dvikovoje su kroatais į aikštę neleis Deivido Gailiaus ir Artūro Gudaičio. Rungtynes stebėkite nuo 19 val.

Trys dienos batalijų Akropolio turnyre su turkais, olandais, graikais turėtų atsakyti į pagrindinius klausimus – ar pavyko ištaisyti prieš tai matytas klaidas komandos žaidime, kas vertas likti rinktinės dvyliktuke. Tai bus paskutinis Jono Kazlausko auklėtinių patikrinimas prieš Europos čempionatą.

Su turkais lietuviai kartą jau buvo susidūrę – Kaune vykusiame tarptautiniame turnyre mūsų šalies krepšininkai be didesnio vargo 86:74 įveikė Ergino Atamano treniruojamą komandą. Per septynias iki šiol vykusias kontrolines rungtynes Lietuvos rinktinė pralaimėjo tik kartą – paskutinį Kroatijos krepšininkams 59:72.

Į Graikiją išvyko šie keturiolika kandidatų į rinktinę: Mantas Kalnietis, Žygimantas Janavičius, Lukas Lekavičius, Renaldas Seibutis, Mindaugas Kuzminskas, Deividas Gailius, Jonas Mačiulis, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas, Domantas Sabonis, Artūras Gudaitis, Jonas Valančiūnas.

Po turnyro Graikijoje J. Kazlauskas paskelbs galutinį Lietuvos rinktinės dvyliktuką, kuris kovos Europos čempionate rugsėjo 5-20 dienomis. Lietuvos nacionalinė ekipa turnyrą pradės D grupės dvikova su Ukraina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų