LNK televizija viršsvorį turinčius žmones kviečia dalyvauti gegužės pabaigoje prasidėsiančiame penkiolikos savaičių trukmės storulių realybės šou „XXL“.

Jo dalyviai - keturiolika didelį viršsvorį turinčių žmonių rungsis mesdami svorį. Nugalėtojo laukia po tūkstantį litų už kiekvieną numestą kilogramą svorio, sakoma LNK pranešime spaudai.
Pirmosios prie naujo realybės šou projekto „XXL“ prisijungė žaviosios dainininkės Daina Bilevičiūtė ir Mama Rock‘n Roll.

„Dalyvauti šiame šou mane paskatino baisus motyvas. Pati tai supratusi, kraupstu. Juk dabar savo kūnu užsidirbinėsiu pinigus. Kaip tai pavadintumėte?“, - kaip visada puikiai buvo nusiteikusi Daina. Tačiau ji čia pat surimtėjo, greitai suskaičiavusi, kad už kiekvieno jos kūno gramą mokės tik vieną litą. „Už auksą daug daugiau moka. Manau, kad šou pabaigoje numesto kūno gramas turėtų prilygti aukso kainai. Kiek noriu numesti? Neseniai čiuoždama ant ledo sulysau 8 kilogramais. Sakau taip – man labai patinka skaičius 9. Bet jeigu lieps ir šokinėti, skristi, dainuoti ir dar visaip kitaip mane kankins, būtų neblogai atsikratyti 12 – 15 kilogramų. Kodėl gi ne?“ – šypsojosi Daina Bilevičiūtė.

Jos kolegė Mama Rock‘n‘Roll prisipažįsta, kad mesti svorį jau tapo jos gyvenimo būdu. „Visi, turintys viršsvorio, žino, kad svorio metimas yra nuolatinė kova. Daugiausia buvau sulysusi 14 kilogramų, bet grįžo atgal dar daugiau - 18“, - sako žinoma dainininkė. Nors Mama Rock‘n‘Roll dėl svorio visi nesigraužia, ji norėtų pamatyti save kitokią. „Svorį mesti nusprendė ne Laima Tamulytė, o Mama Rock‘n‘Roll. Tikiuosi, kad toks žingsnis nešokiruos jos klausytojų. Jai tiesiog labai įdomu, ar ji gali“, - juokavo pastaruoju metu išpopuliarėjusi dainininkė.

REKLAMA

Galimybe dalyvauti šiame realybės šou domisi ir kiti žymūs bei apkūnūs televizijos ir pramogų verslo žmonės.

„Naujasis realybės šou bus išskirtinis tuo, jog dalyviai gyvens namuose, o jiems efektyviai mesti svorį padės profesionali trenerių, dietologų ir stilistų komanda. Kai kuriems iš „XXL“ dalyvių tai bus paskutinė, bet labai reali viltis sulieknėti“, – sako naujojo LNK projekto kūrėjai. Šou pradžioje dalyviai bus suskirstyti į dvi komandas. Komandų lauks fizinės ir psichologinės rungtys. Kas savaitę viena iš komandų praras po vieną savo narį. Geriau pasirodžiusios storulių komandos lauks malonios staigmenos ir dovanos – apsilankymai SPA centruose, masažai, papildomos specialistų konsultacijos. Vėliau dalyviai dėl išlikimo realybės šou kovos asmeniškai, kol paaiškės ištvermingiausias ir daugiausiai svorio numetęs „XXL“ dalyvis.

Atranka į pirmąjį lietuvišką storulių realybės šou „XXL“ jau prasidėjo, anketas dalyvauti šiame šou galima užpildyti http://new.lnk.lt/xxl. Realybės šou „XXL“ prodiuseris – Justinas Milušauskas ir UAB „Just.TV“.


Rašyti komentarą...
d
dovilesadauskaite
2007-05-18 00:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
jus wisi saunus
Atsakyti
0

ŽŽ
2007-06-04 21:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
NE STAIPSNI NORIU KOMENTUOTI O KVAILUTĘ VEDANČIAJA DIEVE KOKIA NESVEIKA JAI TIK SEKSU UŽSIĖMINĖTI O NE RIMTAS LAIDAS VESTI BRRRR
Atsakyti
0

j
jolita18
2011-08-22 23:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau tas sou labai saunus . labai noreciau jame pati sudalyvauti, kadangi pati turiu nemaza antsvori kuris kaip ir kiekvienam musu atstovui labai apsunkina gyvenima. manau siame projekte antsvoris suteikia tam tikra privaluma ir ikvepia mum storuliukam drasos. saunuoliai tie kas pasiryzo irodyti jog buti apkuniam nera mirties nuosprendis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų