• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prie kelių Klaipėda – Liepoja ir Palanga – Kretinga sankirtos, dažniausia vadinamos Vydmantų žiedu, jau užvirė darbai, netrukus neatpažįstamai pakeisiantys ties įvažiavimu į didžiausiąjį mūsų šalies kurortą esančią laukymę.

11

Prie kelių Klaipėda – Liepoja ir Palanga – Kretinga sankirtos, dažniausia vadinamos Vydmantų žiedu, jau užvirė darbai, netrukus neatpažįstamai pakeisiantys ties įvažiavimu į didžiausiąjį mūsų šalies kurortą esančią laukymę.

REKLAMA

Ši vieta jau 25 kartą pamečiui taps be pertraukų rengiamų ir ne tik Baltijos šalis garsinančių „Aurum 1006 km lenktynių“ laikinuoju miesteliu, priglausiančiu ir sportininkus, ir žiūrovus.

„Per labai trumpą laiką išaugantis ištisas lenktynių miestelis, būtina liepos 17 d. prasidėsiančio renginio infrastruktūra, mažai ką bestebina, - sako varžybas rengiančios VšĮ „1000 km lenktynės“ vadovas ir pagrindinis jų organizatorius Darius Jonušis. – Šiemet pasirengimo darbus pradėjome anksčiau, o to priežastis tik viena – lenktynės jubiliejinės, 25-osios jų istorijoje. Todėl mes norime pasistengti ir, neabejoju, tą padarysime, kad ir sportininkams, ir visoms lenktynes aptarnaujančioms tarnyboms, ir teisėjams, ir žiūrovams šio festivalio programa paliktų juo geriausius įspūdžius ir kad jie visi, atvykę į mūsų miestelį, jaustųsi kaip namie.“

Optimistiškai nusiteikusio pagrindinio lenktynių organizatoriaus veidas apsiniaukia, kai kalba pakrypsta apie Padock zoną, kurios per 25-erius metus, kai rengiamos šios lenktynės, taip ir neįstengta išasfaltuoti.

REKLAMA
REKLAMA

„Gėda man, dar didesnė gėda turėtų slėgti ir kitus, kas galėtų tai pakeisti, nes lietuviai liko vieninteliai Europoje, o, manau, ir visame pasaulyje, kur žymiausi ne tik šalies sportininkai, atvažiavę į prestižines lenktynes, nori nenori turi pasistumdyti ir žvyre“, - sako D. Jonušis.

REKLAMA

Pirmieji darbų ėmėsi UAB „Scaffolding solutions“ atstovai su partneriais iš UAB „Globalita“, pradėję montuoti „Layher“ pastolių konstrukcijas, tapsiančias Pitlane zonos, subursiančios visus sportininkus, pagrindu.

„Tai labai atsakingas darbas ir mes pasistengsime, kad juo būtų patenkinti visi lenktynininkai, komandų vadovai ir techninis personalas, kurių darbo vieta – būtent čia, - sako lenktynių partnerio „Scaffolding solutions“ direktorius Marius Jankevičius. – Po to ateis eilė netoliese  iškilsiančioms, kelis tūkstančius žiūrovų talpinsiančioms tribūnoms, LED ekranų konstrukcijoms, TV operatorių ir teisėjų bokštelių montažui, o baigsime darbus tiltelių per griovius ir kitas kliūtis, kad žiūrovams būtų kuo patogiau pasiekti norimas dislokacijos vietas, įrengimu“.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš pradedant montuoti statinių konstrukcijas pirmiausia reikėjo iš įvairių šalies vietų jas suvežti čia, į laikinąjį lenktynių miestelį. Tuo pasirūpino viena iš pirmaujančių logistikos įmonių Lietuvoje, turinti beveik 24 metų patirtį, pilnai lietuviško kapitalo įmonė UAB „Continexus“, pasiryžusi būti patikimu partneriu, siekiančiu efektyvaus bendradarbiavimo ir ilgalaikės partnerystės.

„Kodėl tapome „Aurum 1006 km lenktynių“ partneriu? Atsakymo toli ieškoti netenka, - pasakoja  įmonės verslo plėtros direktorius Tomas Bakutis. – Šios lenktynės - vienas reikšmingiausių automobilių sporto renginių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Todėl dalyvavimas šiame renginyje - natūralus žingsnis, nes lenktynių dvasia ir vertybės puikiai atitinka mūsų įmonės principus – greitį, tikslumą ir ambicijas. Būdami pagrindiniu renginio vežėju siekiame ne tik prisidėti prie šio prestižinio renginio sėkmės, bet ir parodyti savo gebėjimus užtikrinti sklandų ir efektyvų logistinį palaikymą didelio masto renginiuose“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Masinio žiūrovų susibūrimo vieta taps jau kylantis VIP lenktynių klubas, kartu su jaukia terasa užimsiantis net 1500 kvadratinių metrų plotą.

Čia vyks kvalifikacinių varžybų nugalėtojų spaudos konferencija, atskirų renginių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai ir daugybė pramogų, kabos didžiuliai LED ekranai, rodysiantys karščiausius vaizdus iš visos lenktynių trasos.

Aukščiausios prabos bilietu, kaip ir pernai, išlieka superfano bilietas, jo turėtojui atveriantis duris tiek į VIP, tiek ir į Pitlane esančią superfano zoną. O pagrindinė jubiliejinių lenktynių naujiena jauniesiems žiūrovams yra ta, kad su šiuo bilietu ir jie turės galimybę pabuvoti Pitlane superfano zonoje. 

REKLAMA

VIP superfano bilietas jauniesiems lenktynių gerbėjams, jei jų ūgis iki 120 cm., lankytis superfano Pit box zonoje, įgalins tik lydimiems suaugusiojo, o jei vaikas aukštesnis nei 120 cm., įvykius iš čia galės stebėti ir be suaugusiojo palydos.

Jubiliejinėse, 25-osiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ akredituotų žurnalistų darbui iškils 100 kvadratinių metrų ploto spaudos centras, kuriame vidaus įrangos darbus atlieka scenos technikos servisas, o elektros įranga, kaip ir visuose kituose objektuose, pasirūpins „Storent“ specialistai.

REKLAMA

Lenktynių miestelyje apstu ir akiai nematomų dalykų. Sėkmingam žurnalistų darbui, TV transliacijoms ir kitokiems ryšiams užtikrinti bus paklota per 5 kilometrus bendro ilgio kabelių, kuriais įvairiomis kryptimis pasklis signalai apie 25-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“.

Kyla ir lenktynių didžioji scena, į kurią po varžybų kops ne tik lenktynių nugalėtojai ir prizininkai, bet ir kurioje visus susirinkusius linksmins mėgstamiausios šalies pramogų ir estrados žvaigždės.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų