• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Plateliai kiekvienais metais tampa daugelio vasarotojų traukos centru dėl išskirtinio kraštovaizdžio ir žinoma dėl giliausio ir didžiausio Žemaitijos ežero – Platelių ežero.

21

Plateliai kiekvienais metais tampa daugelio vasarotojų traukos centru dėl išskirtinio kraštovaizdžio ir žinoma dėl giliausio ir didžiausio Žemaitijos ežero – Platelių ežero.

REKLAMA

Atsižvelgdami į šio miestelio teikiamus privalumus, Lietuvos BMW klubas jau Liepos 12-14 dienomis surengs visą savaitgalį truksiantį susitikimą, kuriame laukiami visi klasikinių BMW automobilių savininkai.

Renginys – visai šeimai

Liepos 12-14 dienomis įvyksiančiame renginys, klubo organizuojamas klasikinių BMW automobilių vasaros susitikimas skirtas jų savininkams, entuziastams, šeimoms ir jų draugams.

„Šiais metais atmosferą kursime Havajietiškomis nuotaikos – toks ir apsirengimo kodas. Be abejonės, didžiausias dėmesys bus skiriamas įvairių kartų BMW modeliams“, – pasakoja organizatoriai.

REKLAMA
REKLAMA

Renginio teritorijoje įsikursiantį palapinių miestelį sups ne tik išvaizdūs BMW automobiliai. Vasaros susitikimo organizatoriai siekdami užtikrinti, jog kiekvieno automobilisto šeima ar antroji pusė galėtų trumpam atsitraukti nuo pokalbių apie automobilius, viso savaitgalio metu bus galima naudotis vandens dviračiais, valtimis, žaisti lauko žaidimus, o mažųjų laukia staigmena didelis piratų laivas – batutas.

REKLAMA

Dalyviams įteikia prizus

Kasmet Lietuvos BMW klubo organizuojama vasaros stovykla siekia pradžiuginti ne tik pailsėti atvykusius svečius.

Savaitgalio metu organizatoriai surengia apdovanojimų ceremoniją, kurioje į stovyklą atvykusių automobilių savininkams įteikiami prizai. Tokiu būdu siekiama įvertinti jų indelį ir norą ne pirmos jaunystės BMW automobilius išlaikyti pačios geriausios techninės būklės. 

Kasmet į Lietuvos BMW klubo organizuojamą vasaros stovyklą atvykstantys bendraminčiai kiekvienais metais džiaugiasi nemažėjančių dalyvių kiekiu.

REKLAMA
REKLAMA

Organizatoriai taip pat pabrėžia, jog norintys atvykti nėra įpareigoti iš anksto užpildyti registracijos formų ar kitų papildomų formalumų. Vietoje to, klasikinių BMW automobilių savininkai ir jiems prijaučiantys entuziastai raginami tiesiog susikrauti pačius būtiniausius daiktus ir tiesiog atvykti į BMW vasaros stovyklą.

Daugiau informacijos – „Classic Goes Camping Plateliai“ renginio puslapyje.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų