• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Memel Motor Fest“ – tikrai ne pats seniausias, bet labai sparčiai išpopuliarėjęs ir patobulėjęs festivalis, kuris jau kelerius metus iš eilės vyksta Klaipėdos mieste. 
Praėjusiais metais aukštai kartelę užkėlę „Memel Motor Fest“ organizatoriai su nekantrumu laukia kada ateis birželio 9-oji diena, kuomet į Klaipėdą suplūs milžiniškas būrys automobilių entuziastų iš visos Lietuvos.
Norėdami sužinoti kas mūsų laukia šių metų festivalyje, ant karštosios kėdės pasodinome „Memel Motor Fest“ organizatorių komandos narį – Edmundą.

„Memel Motor Fest“ – tikrai ne pats seniausias, bet labai sparčiai išpopuliarėjęs ir patobulėjęs festivalis, kuris jau kelerius metus iš eilės vyksta Klaipėdos mieste. 
Praėjusiais metais aukštai kartelę užkėlę „Memel Motor Fest“ organizatoriai su nekantrumu laukia kada ateis birželio 9-oji diena, kuomet į Klaipėdą suplūs milžiniškas būrys automobilių entuziastų iš visos Lietuvos.
Norėdami sužinoti kas mūsų laukia šių metų festivalyje, ant karštosios kėdės pasodinome „Memel Motor Fest“ organizatorių komandos narį – Edmundą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Edmundas Dargis (nuotr. Marius Bendzelauskas)


(nuotr. Marius Bendzelauskas Photography)
Iki ilgai laukto „Memel Motor Fest“ liko šiek tiek daugiau nei viena savaitė. Kaip sekasi ruoštis automanų festivaliui?
Edmundas – Šių metų automobilių parodos kartelė yra pakelta. Visa mūsų komanda stengiasi surengti įsimintiną ir kokybišką renginį. Darbų kiekis mažėja, daugelį darbų, kuriuos dar pernai darėme likus vos kelioms dienoms iki renginio, šiais metais jau esame atlikę. O tai – džiugina ir skatina likusias jėgas bei laiką skirti kitoms, taip pat svarbioms renginio detalėms, kurios ne visada pastebimos. Ypatingą akcentą dedame ant šių metų renginio spalvos – skaniai mėlynos, kuri primena vasarą ir jūrą. Visa renginio atributika ir renginio dekoracijos renginyje bus būtent minėta spalva.

REKLAMA

Renginio akimirka (nuot. Ivalius)


 (nuotr. Ivalius)
Ar pasibaigus šventei, iškart pradedate planuoti sekančių metų festivalį?
Edmundas – Geras klausimas. Dažniausiai tokios mintys apima dar renginio organizavimo pradžioje, kai dar esame kupini jėgos ir idėjų. Užsirašę visas idėjas, čiumpame jas už sprando ir pradedame  jas įgyvendinti. Jeigu tam tikrų idėjų nespėjame įgyvendinti, jų neužmirštame, o pasiliekame sekantiems metams. Ir taip kasmet, nes atsiradus nuovargiui, susimastome, kodėl mums reikalingas renginio organizavimas. Koks viso to tikslas? Tačiau tokios mintys trumpalaikės, nes pailsėję ir atgavę jėgas – džiaugiamės rezultatu ir jau svajojame apie kitą.

REKLAMA
REKLAMA

Renginio akimirka (nuotr. Puikus Kadras)


(nuotr. Puikus Kadras)
Pirmasis „Memel Motor Fest“ įvyko 2015 metais. Kaip, Jūsų nuomone, per šiuos metus pasikeitė Lietuvos automobilių kultūros ir renginių lygis? 
Edmundas – Stebinti iš šono ir matant kaip per pastaruosius metus atsirado panašios tematikos renginių, galiu drąsiai teigti, jog pagaliau atsirado paklausa. Tai – lyg nauja mada. Gražūs automobiliai, kaip ir graži moteris, gali papuošti viską, net ir visą miestą, - juokdamasis atsako Edmundas.
2018 metų „Memel Motor Fest“ vyks praktiškai Klaipėdos centrinėje dalyje. Kaip į tokio pobūdžio renginius žvelgia miesto valdžios atstovai?
Edmundas – Klaipėdos miesto valdžios atstovai į mūsų iniciatyvas žvelgia pozityviai, o pakviesti – aplanko suorganizuotą renginį ir pasako sveikinimo žodį. Klaipėdos miesto centras buvo pasirinktas ne be reikalo, nes tai traukos centras. O kur traukos centras, ten didesnė žiūrovų auditorija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Memel Motor Fest (nuotr. Arnoldas Ivanauskas)


(nuotr. Arnoldas Ivanauskas)
Visi puikiai žinome, jog mūsų laukia gausus būrys išskirtinių automobilių. Kokių pramogų dar galime tikėtis atvykę į „Memel Motor Fest“?
Edmundas – Renginio metu daugelis galės išbandyti savo jėgas „SegWayTours“ organizuojamose „SegWay“ slalomo varžybose. Mūsų žiniomis, tokių varžybų Lietuvoje dar nebuvo. Taip pat pasiūlysime išbandyti motociklų simuliatorių, kurio dėka kiekvienas „Memel Motor Fest“ žiūrovas galės pasijusti it motociklų kaskadininkas.
- Kadangi šį festivalį aplanko įvairaus amžiaus žiūrovai, nepamiršome ir tų, kurie į „Memel Motor Fest“ atvyksta su savo atžalomis. Specialiai jiems bus įkurta laisvalaikio zona su vaikų animatoriumi ir milžinišku batutu.
- Verta paminėti ir dar vieną „pramogą“. Renginio metu talentingiausi Graffiti atstovai iš Klaipėdos, savo fantazijos vaisius perteiks ant specialiai iškabintų „BMW“ markės variklių dangčių. Užtikrinu, jog galutinis rezultatas bus įspūdingas.

REKLAMA

BMW ketvertukas (nuotr. Puikus Kadras)


Ar sugalvojote kaip automobilių paroda galėtų būti dar labiau įsimintinesnė?
Edmundas – Šiais metais norime išskirtinai pagerbti kiekvieną parodos dalyvį, specialiai jiems renginio centre sumontuosime 17 metrų ilgio automobilių podiumą! Ant jo užvažiuti bus kviečiami visi norintys. Šią idėją pirmą kartą panaudojome praėjusiais metais, kurios tikslas buvo labai elementarus. Norėjome, jog kiekvienas mūsų renginio dalyvis pasijustų, lyg būtų atvykęs į naujausio filmo premjerą, o jis yra to filmo žvaigždė.
- Jeigu jau prakalbome apie įsimintinas akimirkas. esu įsitikinęs, jog daugelį žiūrovų nustebins automobilių garso sistemų varžybos. Šių varžybų organizatoriai bus paruošę ne vieną staigmeną ir dar kartą parodys kaip privalo skambėti kokybiška garso sistema.

REKLAMA

Subaru (nuotr. Deividas Vaitele)


(nuotr. Deividas Vaitele)
Žadate, jog automobilių įvairovė bus pati didžiausia per visą „Memel Motor Fest“ istoriją. Pagal kokius kriterijus atrinkote automobilius, kurie galėtų dalyvauti „Show Off“ dalyje?
Edmundas – Dalyvių atrankos principas yra labai paprastas. Norime, jog parodoje dalyvauti tie automobiliai, kuriuos gatvėje sutinkate pakankamai retai. Norime, jog eksponuojamų automobilių gretose būtų griausmingi, ryškūs, išskirtiniai ratuočiai. Nesame nusitaikę tik į vieno tipo ar vieno tobulinimo stiliaus automobilius.
Nemokamas automobilio poliravimas. Kas, kaip ir kokiu būdu? 
Edmundas – Nemokamas automobilio poliravimas – tai nėra tik skambus reklaminis šūkis. Taip iš tikrųjų bus daroma.
- Norėdami įgyvendinti šią idėją, į pagalbą pasikvietėme automobilių kėbulo priežiūra užsiimančius specialistus iš „Restore Detailing“ ir automobiliams skirtomis priemonėmis užsiimančios „Sonax“ atstovus.
- Norėdami parodyti tikrąją automobilio kėbulo poliravimo naudą, kiekvienas festivalio svečias ir dalyvis pamatys ryškų skirtumą tarp poliruoto ir nenupoliruoto automobilio kėbulo. Tokiu būdu norime didinti supratingumą, jog automobilio priežiūra neapsiriboja tik susidėvėjusių detalių keitimu.

Memel Motor Fest 2018


Daugiau informacijos ir renginio programą surasite organizatorių puslapyje:
www.mmf.lt

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų