REKLAMA

 • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ne vieną kartą įsitikinome, jog BMW markės entuziastai – aktyviausi. Lyg susitarę, BMW automobilius vairuojantys automanai užpildė mūsų pašto dėžutę su stilingais, modifikuotais ir nestandartiniais automobiliais.
Tokiu būdu susipažinome su Deividu ir jam priklausančiu „E34“, Tomu bei lenktynių trasoms paruoštu „E46“, o dabar atėjo eilė pažinčiai su Edgaru ir praeivių dėmesį traukiančiu „E36“.

Ne vieną kartą įsitikinome, jog BMW markės entuziastai – aktyviausi. Lyg susitarę, BMW automobilius vairuojantys automanai užpildė mūsų pašto dėžutę su stilingais, modifikuotais ir nestandartiniais automobiliais.
Tokiu būdu susipažinome su Deividu ir jam priklausančiu „E34“, Tomu bei lenktynių trasoms paruoštu „E46“, o dabar atėjo eilė pažinčiai su Edgaru ir praeivių dėmesį traukiančiu „E36“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

BMW E36


Paskatino gatvėje pamatytas automobilis
Noras turėti modifikuotą, nestandartinį automobilį, atsiranda ne šiaip sau. Vieniems noras nulupti gamykloje sumontuotą buferį norisi pamačius kokį nors filmą ar pabuvojus kuriame nors renginyje. Tuo tarpu Edgaras apie modifikuotą automobilį pradėjo svajoti, kai nestandartiškai atrodantį projektą išvydo gatvėje.
„Tai įvyko labai seniai. Dar tuomet, kai vyko „Plaukiu Asfaltu“ renginiai, prieš šešis ar septynis metus. Tuomet eidamas gatve, Antakalnyje, netikėtai išvydau ant žemės paguldytą „Volkswagen Vento“. Nustebau jį pamatęs ir galvojau kaip įmanoma turėti tokį automobilį. Būtent ši akimirka paskatino mane domėtis automobilių modifikacijomis ir su modifikuotais automobiliais susijusia kultūra“, – pasakoja Edgaras.
Diskusiją pakreipus link automobilių kultūros, vaikinas pripažįsta, jog ji per pastaruosius 5 metus pasikeitė minimaliai. Skirtumas tik tas, jog bendraminčiai pradėjo skirti daugiau dėmesio kokybei ir kruopštumui.
„Pastebėjau, jog į madą vėl sugrįžta dideli galiniai spoileriai, automobilių dugne montuojami LED'ai. Vis daugiau žmonių nori įvairovės, įdomių sprendimų. Originalumas sugrįžta, o tai – labai smagu“, – priduria vaikinas.

REKLAMA

BMW E36


Išsirinko dėl svarbios priežasties
Originali ir itin reta spalva – tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Edgaras užsimanė savo rankose laikyti raktelius nuo būtent šio „E36“ egzemplioriaus.
„Tiesiog negalėjau atitraukti akių. Nors tuo metu taip pat vairavau „E36“ kartos BMW, tačiau šį norėjau turėti“, – pasakoja Edgaras.
Kaip pasakė, taip ir padarė. Vilniuje gyvenančiam automobilių entuziastui pavyko surasti šio „E36“ savininkę ir įkalbinti ją parduoti automobilį už abejoms pusėms priimtiną kainą. O visa kita – tik istorija.
Palaipsniui prasidėjo nuotraukose matoma transformacija, kuri, panašu, iki šiol nėra gavusi galutinio pavidalo, tačiau taip yra dėl to, jog kiekvieną modifikaciją Edgaras apgalvoja iš anksto.

REKLAMA
REKLAMA

BMW E36


„Kadangi automobilį naudoju kasdien, nuolatos keliauju po Lietuvą, nesiryžau mašinos nuleisti ant dugno ir kaip sakoma – brūžinti asfalto. Taip pat, vis dar, svarstau ar norėčiau investuoti į variklio skyrių“, – pasakoja Edgaras.
„Abejonių ir planų variklio skyriui atsiranda kiekvieną kartą pavairavus galingesnį automobilį. Kad ir „325i“. Tarp maniškio „318is“ ir „325i“ juntamas akivaizdus skirtumas. Kaip suprantate, tikrai ne „318is“ naudai“.
Vis dėlto, potencialius planus gali sujaukti planas B. Koks jis? Persėsti į kitą, ne pirmos jaunystės BMW modelį.
„Jeigu dabar svarstyčiau kito automobilio įsigijimą, dairyčiausi į „E30“ arba „E34“. Turbūt labiau svarstyčiau „E34“ dėl dviejų priežasčių. Kosminės „E30“ kainos ir „E34“ dizaino, kuris man labai patinka“, – plano B detalėmis pasidalina Edgaras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

BMW E36


Įkvėpimo šaltinis – bendraminčiai
„E36“ kartos 3 serijos BMW mūsų šalies keliuose netrūksta, todėl nenuostabu, jog Edgaras savąją kregždę patobulino taip, jog ji sugebėtų išsiskirti ne tik iš kitų „E36“ kartos modelių, bet ir apskritai – bendrame automobilių sraute, bet iš kur ateina motyvacija ką nors daryti ar automobiliui suteikti būtent dabar matomus aksesuarus?
Edgaras iškart įvardina anksčiau gyvavusius automobilių gerbėjams skirtus forumus, kuriuose kasdien diskutuodavo tūkstančiai automanų. Vėliau viskas persikėlė į socialinius tinklus, kol galiausiai atsirado bendraminčiai, su kuriais daliniesi savo mintimis, pastebėjimais ar netgi prašai jų patarimo.
„Draugai yra tie žmonės, kurie pataria ar padeda įgyvendinti vienus ar kitus sprendimus. Ir žinoma, didžiausias įkvėpimo šaltinis yra mano mergina, kuriai reikėtų padėkoti už neišsemiamą kantrybę“, – juokdamasis priduria Edgaras.
Atliktų modifikacijų sąrašas:


 • „M-Tech“ priekinis buferis su plastikinėmis „M-Tech“ radiatoriaus grotelėmis

 • „RS“ priekinis buferio pažeminimas

 • Užtamsinti priekinių ir šoninių posūkių žibintai

 • „BMW M“ stiliaus galinis difuzorius

 • Riesti slenksčiai

 • „Drag“ galinis spoileris

 • Tamsūs „MHW“ stiliaus galiniai žibintai

 • „USDM“ stiliaus valstybiniai numeriai

 • 17 colių skersmens „BBS RF“ stiliaus ratlankiai. 8,5 colių pločio priekyje ir 10 colių pločio gale

 • Reguliuojamo aukščio amortizatoriai

 • LED apšvietimas po automobiliu

 • Rudos spalvos „Recaro“ sėdynės

 • Medinis „Italvolanti“ vairas

 • „Chromline“ rankenėlės

 • „Commune DIY“ pagaminta pavarų perjungimo svirtis, daiktadėžės apdaila su išgraviruota kregždute


GALERIJA


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų