REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Prieš porą savaičių sostinės Gedimino prospekte vykusiame „Aurum 1006 km lenktynių“ pristatyme „Stateta BRO by ESWRT“ komandai atstovavo tik vienas jos lenktynininkas - Eimantas Navikauskas.


Prieš porą savaičių sostinės Gedimino prospekte vykusiame „Aurum 1006 km lenktynių“ pristatyme „Stateta BRO by ESWRT“ komandai atstovavo tik vienas jos lenktynininkas - Eimantas Navikauskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ jis sakė, jog nežinia komandą gaubs nebeilgai, ir netrukus bus paskelbta visa ekipos sudėtis. Eimantas neslėpė, jog jo partneriais greičiausia taps ne Lietuvos sportininkai.

REKLAMA

Ir štai jokių paslapčių nebeliko - greitąjį „Stateta BRO by ESWRT“ ekipos 2022 m gamybos „Mercedes Benz AMG GT3 Evo“ drauge su E. Navikausku pilotuos danas Andreas Fjordbach ir latviai Artūrs Batraks bei Reinis Nitišs.


Artūrs Batraks Baltijos žiedinių lenktynių čempionate
Artūrs Batraks Baltijos žiedinių lenktynių čempionate

Bene mažiausia klausimų kyla kodėl komandos gretas papildė vienu greičiausių Latvijos sportininkų tituluojamas Reinis?


„Šiemet su šiuo „Mercedes Benz AMG GT3 Evo“ automobiliu komanda sėkmingai dalyvavo Baltijos šalių ilgų nuotolių čempionate (BATCC), laimėjo 6 val. lenktynes bei jų kvalifikaciją, o varžybų metu nuvažiavo ir greičiausiąjį ratą, - prisimena E. Navikauskas. – Būtent visų šių gana įspūdingų pasiekimų kalvis – dabartinis mūsų komandos lenktynininkas Reinis Nitišs, jau įrodęs esąs vertas šios vietos.

REKLAMA
REKLAMA

27 metų lenktynininko iš Jekabpilio R. Nitišs žvaigždė automobilių sporto padangėje ryškiau sušvito 2013 m., kai jis šventė pergalę Europos ralio kroso čempionato Super 1600 divizione ir tapo jauniausiu FIA pasaulio ralio kroso čempionu šio sporto istorijoje. 


Reinis Nitišs
Reinis Nitišs

Lietuvos automobilių sporto mėgėjams bene mažiausia žinomas 32 metų danas Anders Fjordbach.


„2021m. vykusiame „Gymkhana Grid“ renginyje Saudo Arabijoje dalyvavo ir mūsų ESWRT komanda, išvairavusi ten „Škoda Fabia WRX Evo“ automobilį, ruoštą pasaulio ralio kroso čempionatui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

A. Fjordbach irgi dalyvavo šiame renginyje ir turėjo progą išbandyti ir mūsų komandos automobilį. Taip ir užsimezgė mūsų bendravimas, - Danijos sportininko kelio į Lietuvos trasas peripetijas atskleidžia „Stateta BRO by ESWRT“ komandos direktorius Ernestas Staponkus. – Nors jis buvo mūsų varžovas, bet jo vairavimo stilius, patirtis ir kitos savybės privertė atkreipti dėmesį į šį sportininką ir štai šiandien jis jau ne mūsų varžovas, o pilnateisis komandos narys“.


Anders Fjordbach
Anders Fjordbach

A. Fjordbach - pastovus pasaulio ilgų nuotolių lenktynių, tokių kaip Le Mano, Asian Le Mans bei IMSA, dalyvis, 2016 m. NLS GT3 čempionas, 2022 m. GT2 pirmenybių nugalėtojas, 2022 m. Asian Le Mans LMP2 klasės vicečempionas ir kt.

REKLAMA

O pirmuosius rimtus žingsnius į automobilių sportą danas žengė tuomet tikra jaunųjų talentų kalve laikytoje „Volkswagen Cup“ lenktynių serijoje. Beje, toje pačioje, kaip ir kitas „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyvis, lietuvis Robertas Kupčikas.


32 metų 186 cm. ūgio latvis Artūrs Batraks bene geriausiai pažįstamas Lietuvos automobilių sporto gerbėjams, beje, rungtyniavęs ir Palangoje vykstančiose 1006 km lenktynėse.


Dar lenktynių pristatyme Gedimino prospekte ekipos narys Eimantas Navikauskas minėjo, jog komandai keliami aukščiausi tikslai jo ir ekipos draugų negąsdina. Nors nugalėti šiemet tikrai nebūsią lengva, nes startuoja daug vienodo pajėgumo ekipų, iš kurių bet kuri palankiai susiklosčius aplinkybėms gali iššauti.


„Stateta BRO by ESWRT“ komandos viltys - tolygus ir pajėgus, didelę tokių lenktynių patirtį sukaupusių sportininkų ketvertukas ir, žinoma, pasitikėjimo vertas jos naujasis kovinis ginklas – „Mercedes Benz AMG GT3 Evo“, išvystantis per 500 AG.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų