Režisierius Gary Winickas, pasiryžęs ekranizuoti vaikams skirtą literatūrinį kūrinį ir kartu su aktoriais filmuoti tikrus gyvūnus, sako negalėjęs įsivaizduoti, į ką įsivėlė. G. Winicką pribloškė, kad vaikams skirtos juostos filmavimas gali būti toks nelengvas ir kad šalia kameros nuolat suksis daugybė gyvūnų.
Juostą „Šarlotės voratinklis“ nusprendus kurti Australijoje, pirmiausia režisierių nustebino griežti šios šalies gyvūnų apsaugos įstatymai. Kadangi pagrindinis filmo herojus yra paršelis, G. Winickas sužinojo, kad dėl karantino filmuoti galima tik Australijoje užaugintus paršelius. Taigi teko surasti dar netreniruotus gyvūnėlius ir išmokyti juos pačių įvairiausių triukų bei gudrybių. Kadangi vienas paršelis gali išmokti tik vieną triuką, dažnai filmavimo aikštelėje be aktorių ir gausybės pagalbinių darbuotojų dar žviegdavo bent 20 paršelių. Iš viso pagrindinis herojus Vilburas turėjo net 47 dublerius! Daug daugiau nei turi didžiausia Holivudo įžymybė.
Ne mažiau sudėtinga buvo filmuoti ir kitus naminius gyvūnus, kurių „Šarlotės voratinklyje“ taip pat netrūksta. „Mes galime nusiųsti žmogų į mėnulį, tačiau netgi baisiausiai rėkdami, sprogdindami balionus ar mojuodami įvairiausiais daiktais nesugebame į save atkreipti karvės dėmesio“, - kurioziškas filmavimo sąlygas dabar su šypsena prisimena režisierius H. Winickas.
L. Bulko, N. Atmanavičius, A. Biabložeskis, I. Jankauskaitė, A. Sakalauskas, E. Jaras, S. Bagaliūnas, G. Arbačiauskas, L. Kalpokaitė, L. Buzdeikaitė, R. Rudokas ir kiti aktoriai – profesionaliai lietuviškai dubliuotame filme „Šarlotės voratinklis“!
Nuoširdi istorija apie mergaitės išgelbėto paršelio Vilburo nuotykius – juostoje „Šarlotės voratinklis“! Jau rodoma kinuose!