Naujuosius metus pradėjęs su duetu „The Beginerz“Jungtinės Karalystės, klubas PACHA pirmąjį 2008 – ųjų savaitgalį taip pat atiduoda į galingas britų desanto rankas.

Penktadienį PACHA valdysiantis DJ Demi didžiuotis ne tik tuo, kad priklauso didžėjų agentūrai „Excession“, po savo sparneliu priglobusiai tokias garsenybes kaip Sasha, Steve Lawler, James Zabiela ir kitus. Jis gali pasigirti ne tik laimėjimais kasmetiniuose PACHA ir Didžiosios Britanijos house muzikos apdovanojimuose. Ar tuo, kad jau karjeros pradžioje grojo vakarėliuose kartu su Danny Tenaglia. Didžiausi DJ Demi fanai teigia, kad už pulto jis sukuria nepamirštamą reginį, nesvarbu ar grotų dvi, ar aštuonias valandas. Ir tai yra pagrindinė vertybė, kuria reikia didžiuotis, tikinama pranešime spaudai.

„Svarbiausia vadovautis nuojauta“, - sako DJ Demi, kuris tarp konkurentų ir kolegų garsėja tobula uosle naujiems hitams. Energingu gyvsidabriu vadinamas atlikėjas save šmaikščiai pristato „jauną Kalėdų senelį primenančiu plaukuotu vaikinu“ ir net sulaukęs viešo šokių muzikos profesionalų pripažinimo neužriečia nosies.

DJ Demi karjera prasidėjo Indonezijoje, Balio saloje. Užsitikrinęs rezidento vietą vieno didžiausių klubų scenoje Balyje, DJ Demi galėjo džiaugtis, kad sugrojęs savo setą skrisdavo į Niujorką groti kartu su Danny Tenaglia. Šis faktas, kaip ir pasirodymai su Pete Tong ar Laurent Garnier Ibizoje, uždirbo DJ Demi „Geriausio naujoko“ titulą kasmetiniuose PACHA didžėjų apdovanojimuose ir „Geriausio debiuto“ laurus Didžiosios Britanijos house muzikos apdovanojimuose.

REKLAMA

Kai itin populiarus ir gausybę užsakymų groti gaunantis atlikėjas negroja vienas, jis dalyvauja didžėjų komandos „SOS“ pasirodymuose. „SOS“ be DJ Demi groja du jo artimi draugai – Omid16B bei Desyn Masiello. „SOS“ 2006 metais buvo įvertinta kaip „Geriausias naujokas“ Ibizos didžėjų apdovanojimuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų