Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
4
Carlas Philipas su žmona Sofia (nuotr. SCANPIX)

Švedijos princas Carlas Philipas ir jo žmona princesė Sofia izoliuojasi jiems testais nustačius koronavirusinę infekciją COVID-19, ketvirtadienį paskelbė karališkieji rūmai.

REKLAMA

41 metų Carlui Philipui, karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios sūnui, ir 35 metų Sofiai „pasireiškia nesunkūs gripo simptomai“, jie sveiksta namuose Stokholme drauge su savo dviem mažais vaikais, sakoma rūmų pranešime.

Imantis atsargumo priemonių, testai taip pat bus atlikti karaliui, karalienei, sosto įpėdinei princesei Victoriai ir jos vyrui princui Danieliui.

Kaip rašė bulvarinis leidinys „Aftonbladet“, karališkoji šeima praėjusią savaitę dalyvavo karalienės brolio laidotuvėse, bet prieš ceremoniją visiems jos nariams buvo atlikti testai, kurių rezultatai buvo neigiami.

Princesė Sofia pandemijos pradžioje sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio pradėjusi savanorišką pamaininį jaunesniosios slaugytojos darbą vienoje Stokholmo ligoninėje, siekdama padėti per koronaviruso epidemiją darbu perkrautiems medicinos darbuotojams. Nepilną darbo dieną ji ten dirbo iki šiol. 

Švedija garsėja švelnesniais kovos su pandemija metodais ir niekada nebuvo įvedusi tokių karantino priemonių kaip kitos šalys. Iki trečiadienio Švedijoje buvo užregistruota iš viso 230 514 COVID-19 atvejų ir 6 555 mirties nuo šios ligos atvejai.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI