Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
5
Solveiga Mykolaitytė (L. Stankevic nuotr.)

„Visi mes toje pačioje situacijoje – antrame visuotinio karantino raunde. Kuomet atsiduriame neišvengiamoje situacijoje, ypač tokioje, iš kurios ištrūkti nepadės nei pozityvus mąstymas, nei geri norai, tenka su ja susidraugauti,“ – šypsosi gerai žinomas modelis Solveiga Mykolaitytė.

REKLAMA

Ji pripažįsta, kad tokioje situacijoje ir modeliams darbo gerokai mažiau, o užsienio kompanijų užsakymų įgyvendinimas atidėtas neribotam laikui.

Jokių renginių, filmų, spektaklių ir restoranų ar barų kaip esame įpratę. Toks ribojimas gali skambėti kaip nuosprendis itin nuobodiems ir ilgiems vakarams namuose, tačiau pagalvokite, juk apribojimai yra galimybė pasinaudoti fantazija ir surasti gero laiko praleidimo būdų namuose: „Prisiminkite, kad namai yra jūsų tvirtovė, čia gi tas saugus uostas, kuriame galite būti ne tik savimi, bet ir kurti, būti kitokie ir net drąsesni!“ – primena S. Mykolaitytė ir pasidalina keletu patarimų, kaip nepasiduoti karantino iššūkiams.

„Merginos, puoškitės!“. Nors, dirbant iš namų, pagunda vaikščioti visą dieną su pižama labai vilioja, modelis pataria bent kelis kartus per savaitę namuose pademonstruoti spintos lobius. Išsitraukite spintoje besiilsinčią suknelę, arba net netikėtą rūbų derinį. Štai jūsų proga pagaliau atsirinkti, kurie rūbai turėtų keliauti į garbingą spintos vietą, o kurie pas jus pateko tik dėl impulsyvaus pirkimo.

REKLAMA

„Stengiamės būti gražios sau“. Pats laikas paneigti mitą, kad merginos puošiasi dėl vyrų. Net jeigu vakare nusimato tik mėgstamo serialo serijos peržiūra, prisiminkime, kieno nuomonė apie mus mums yra svarbiausia – ogi mūsų pačių. Lengvas makiažas ar eksperimentai, o gal naujai sušukuoti plaukai- viskas tinka. Galiausiai, gal pats laikas naujai šilko pižamai?

„Kada dar turėsime progą taip atidžiai išrinkti dovanas mylimiems žmonėms?“ S. Mykolaitytė užsiminė, kad jau pradėjo dovanų mylimiems žmonėms paiešką ir, turėdama daugiau laisvo laiko, teigia priimantį tai, kaip galimybę išvengti Kalėdiniam laikotarpiui įprastos karštinės ir panikos, ieškant geriausios dovanos. Dar prieš karantino paskelbimą pozavusi rankinių prekiniam ženklui „Pakaba House“ S. Mykolaitytė mato dideles verslo pastangas kuo patogiau pateikti nuotolinį dovanų įsigijimą ir tiki, kad tiek mados, tiek kiti verslai, būtent dėl savo kūrybiškumo, gebės išgyventi šį nelengvą laikotarpį.

„Aš priimu šį laikotarpį, kaip laiko dovaną sau. Pagaliau turiu laiko knygai, geram filmui ir, nors nuotoliniam, bet bendravimui su mylimais žmonėmis. Pagaliau, galiu kaip atsakingas vartotojas rinkti ilgai tarnausiančias ir kokybiškas, klasikines dovanas, pagaliau, galiu išvengti spontaniškų suvenyrų bei niekučių. Šie metai nebuvo lengvi, bet mes galime rinktis, kaip reaguosime ir kokie žengsime į naujus metus: ar pasirinksime baimę ir apatiją, ar kitais metais būsime labiau save mylintys, nuoširdesni ir drąsesni.“ 

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI