Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Sekmadienį žvaigždės vienus Zodiako ženklus apdovanos vertingomis idėjomis, kils noras padaryti netikėtų staigmenų. Kitiems gi žadami vertingi pasimatymai, žaismingas flirtas. 

REKLAMA

Avinas

Tai bus veikli diena. Palanku ieškoti vienokios ar kitokios paramos.

Tauras

Netikėti pasikalbėjimai su nepažįstamais žmonėmis gali pamėtėti neblogų idėjų. Vertėtų skirti laiko akiračio plėtimui, gilinti užsienio kalbos žinias.

Dvyniai

Toliau plėtosite anksčiau sumanytą veiklą. Iš solidaus žmogaus ar kito patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius reikalus.

Vėžys

Gana sklandžiai bendrausite net su tais, kuriuos manėte esant konservatyvius, netolerantiškus. Kito žmogaus konkretumas jums išeis tik į naudą. Tai, kas atrodė painu ir sudėtinga, dabar gali tapti aišku.

Liūtas

Jums gali būti pasiūlyta pailsėti nuo darbo ar asmenių santykių. Jei taip atsitiks, nedramatizuokite. Pagalvokite, kaip galėtumėte maloniai praleisti laiką, paatostogauti.

Mergelė

Puikus metas pasižmonėti, skirti pasimatymus. Noriai ir produktyviai bendrausite. Didelė dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Kažkoks susitikimas gali būti intriguojantis.

REKLAMA

Svarstyklės

Šiandieną tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys. Galite tikėtis naudingo pasiūlymo ar patarimo. Malonia staigmena gali nustebinti jums neabejingas asmuo.

Skorpionas

Keiskite įvaizdį, jei kažkuo esate nepatenkinti. Neatsisakykite praleisti laisvalaikio su asmeniu, kuris žadina malonius jausmus.

Šaulys

Galbūt kils ūpas kažką pirkti, padaryti staigmeną artimiesiems. Gali kilti gerų idėjų, susijusių su savo ūkio, sodybos, namų pertvarkymu, komfortu, dizainu.

Ožiaragis

Šiandien palanku konsultuotis aktualiais klausimais. Galimos žaismingos situacijos, flirtai.

Vandenis

Šiandien užsiimkite įprastais darbais. Tiktų paremontuoti buitinę techniką.

Žuvys

Nebloga diena meilės pasimatymams, bendravimui su priešinga lytimi. Kažką gero galite nuveikti jus dominančio žmogaus labui.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI