žiemos sportas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žiemos sportas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žiemos sportas“.

Pasaulio biatlono taurės etape JAV Lietuvos rinktinė pateko į 15-uką

Jutoje (JAV) penktadienį prasidėjo priešpaskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmieji trasoje pasirodė vyrai, lenktyniavę estafetėje 4x7,5 km. Lietuvos rinktinė išvengė baudos ratų ir finišavo 15-a (+5:34.3, 0+12) tarp 21 komandos. Tomas Kaukėnas (0+2) savo etapą baigė 17-as, Vytautas Strolia (0+2) pakėlė rinktinę į 12-ą vietą, Maksimas Fominas (0+3) stebino greičiu ir išlaikė 12-ą poziciją, o Jokūbas Mačkinė (0+5) prarado tris vietas.
2024-03-08

Iš Europos bavariško akmenslydžio čempionato lietuviai grįžo su trimis medalių komplektais

Austrijoje surengtame 26-ajame Europos bavariško akmenslydžio (aisštoko) metimų į tolį čempionate Lietuvos atstovai iškovojo net septynis medalius. Žilvino Eidukaičio treniruojami sportininkai, lazdijiečiai Rytis Petruškevičius, Nedas Piličiauskas ir Titas Malinauskas ant Goggause ežero vykusiose pirmenybėse pelnė bronzos medalius komandinėse įskaitose tiek U19, tiek U23 amžiaus grupėse.
2024-01-30

Atodrėkis išgelbėjo atvirą Europos ledrogių čempionatą

Sėkmingoms buriavimo ledrogėmis varžyboms reikia, kad į vieną vietą „sukristų“ ne vienas gamtos faktorius: oro temperatūra, saugaus storio ledo danga, krituliai ir vėjas, kurį į savo bures kinko ledrogininkai. Sausio 26-28 dienomis įvykęs Atviras Europos Ice-Blokart ledrogių čempionatas pareikalavo ypatingos organizatorių kantrybės, tačiau galiausiai jį pavyko įgyvendinti Lietuvoje, Šiauliuose, ant Rėkyvos ežero.
2024-01-30

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse startavo lygumų slidininkai

Pietų Korėjoje, Gangvono provincijoje, vykstančios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės pasiekė finišo tiesiąją. Pirmadienį pasirodymą pradėjo paskutinieji Lietuvos atstovai – lygumų slidininkai. Sprinto lenktynėse laisvuoju stiliumi vaikinų lenktynėse varžėsi Daumantas Jonikas ir Matas Gražys. Iš 44 pozicijos atrankos varžybose startavęs D. Jonikas 1,5 km distanciją įveikė per 3 min. 19,61 sek. (+15,63 sek.) ir užėmė 39 vietą.
2024-01-29

Europos biatlono čempionate – lietuvių progresas ir vos medalio neiškovojęs latvis

Slovakijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas, kuriame penktadienį vyko vyrų 10 km sprinto lenktynės. Auksą iškovojo patyręs prancūzas Antoninas Guigonnat – jis numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 22 min. 51.9 sek. Už jo liko du norvegai – Johanas-Olavas Botnas (+14.5 sek., 2 baudos ratai) bei Isakas Frey (+16.7, 1). Nedaug iki medalio trūko latviui Andrejui Rastorgujevui, kuris užėmė 4-ą vietą (+25.5, 1) ir persekiojimo lenktynėse galės pakovoti dėl apdovanojimo.
2024-01-26

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse lydi ir šeimos palaikymas

Pietų Korėjoje tęsiasi jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, į kurias atvyko ne tik 2 tūkst. geriausių pasaulyje jaunųjų žiemos atletų, tūkstančiai sporto gerbėjų, bet ir patys didžiausi jų sirgaliai – šeimos nariai. Pirmadienį artimųjų palaikomas Luca Poberai įveikė dvikovės varžybas, o greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Valentina Levickytė dalyvavo paskutinėse Gangvono žaidynių lenktynėse.
2024-01-22

Lietuviai slidinėti važiuoja į Lenkiją – vos 20 km nuo pasienio: „Tikrai pigu“

Lietuviai į Lenkiją plūsta ne tik pigesnių maisto produktų, bet ir pramogauti. Netoli Lenkijos ir Lietuvos sienos esantis Šelmento slidinėjimo kurortas – pilnas lietuvių tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis. Žiemos pramogų mėgėjai sako, kad Lietuvoje nieko panašaus nėra, o ir kainos nesikandžioja. Vos 20 kilometrų nuo Lietuvos ir Lenkijos sienos esantis Šelmentas traukia slidinėtojus ir iš Lietuvos.

Lietuvos sportininkai išlydėti į jaunimo žiemos olimpines žaidynes

Jau šią savaitę pirmieji Lietuvos sportininkai išvyks į Pietų Korėją, kur vyks ketvirtosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės. Trečiadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) mūsų šaliai atstovausiantiems jauniesiems sportininkams simboliškai perduota Lietuvos trispalvė. „Tai, kad šiandien išlydime 13 sportininkų yra svarbu ne tik jiems, bet ir mums. Džiaugiamės, kad daugėja jaunimo besidominčio ir propaguojančio žiemos sportą.
2024-01-10

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape – geriausias Andrejaus Drukarovo karjeros pasirodymas

Italijoje vykstantis pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas puikiai prasidėjo 24-erių Andrejui Drukarovui. Lietuvos kalnų slidinėjimo istoriją kuriantis sportininkas didžiojo slalomo rungtyje po 2 nusileidimų užėmė 23-ią vietą (2:34.94) ir pelnė 8 įskaitinius pasaulio taurės taškus. Tai buvo vos antras kartas karjeroje, kai A.Drukarovas pelnė pasaulio taurės taškus – pernai Slovėnijoje jis buvo 28-as didžiajame slalome ir tąkart surinko 3 tšk.