žanis peineris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žanis peineris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žanis peineris“.

Latviai griebiasi paskutinio šiaudo – Eurolygos žaidėjai pasiryžę aukotis

Latvija – viena perspektyviausių Europos krepšinio komandų, tačiau mūsų kaimynų planetos pirmenybėse Kinijoje gali ir nebūti. FIBA Europos zonos atrankos varžybose latviai beveik visada turėjo verstis be savo pajėgiausių žaidėjų, o tai smarkiai pakenkė jų rezultatams. 6 pergales per 10 susitikimų iškovoję lietuvių „broliai“ I grupės varžybose užima ketvirtą vietą, o kelialapį į pasaulio čempionatą iškovos trys geriausios kiekvieno pogrupio komandos.
2019-02-21

Aaronas White’as – naudingiausias „Betsafe-LKL“ pusfinalio žaidėjas

Kauno „Žalgiris“ tiesiausiu keliu nužygiavo į „Betsafe-LKL“ finalą, o šios komandos puolėjas Aaronas White‘as tapo naudingiausiu pusfinalio serijos žaidėju. Į simbolinį penketuką pateko po du „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus – šios dvi komandos šeštadienį pradės kovą dėl aukso medalių. Taip pat penketuke – vienas Panevėžio „Lietkabelio“ atstovas. A. White‘as per trejas pusfinalio serijos prieš „Lietkabelį“ rungtynes vidutiniškai rinkdavo po 18 naudingumo balų.
2018-06-07

Po pertraukos įsibėgėjęs „Žalgiris“ pusfinalio starte sutriuškino „Lietkabelį“

Vangiai startavusi, bet po didžiosios pertraukos pagreitį įgavusi Kauno „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 93:69 (14:21, 23:15, 27:21, 29:12) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių žalgiriečiai išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas ketvirtadienį bus žaidžiamas Panevėžyje. Į pergalę Kaune šeimininkus vedė Brandono Davieso ir Aarono White’o tandemas.
2018-05-29

Laurynas Birutis – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio krepšininkas

„Šiaulių“ aukštaūgis Laurynas Birutis pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ balandžio mėnesio krepšininku. Vidurio puolėjas balandį pagal naudingumą pranoko visus konkurentus, o „Šiauliai“ demonstravo aukščiausią formą: per aštuonerias rungtynes laimėjo šešis kartus, įskaitant įveiktą Kauno „Žalgirį“. „Pasiekimo nesureikšminu, svarbiausia, kad iškovojome daug pergalių – todėl smagu“, – apie pripažinimą LKL.LT sakė L. Birutis. Jis per aštuonerias rungtynes balandį pelnydavo 16,9 taško (63 proc.
2018-05-01

40 taškų per kėlinį Panevėžyje pelnęs „Lietuvos rytas“ tapo „Betsafe-LKL“ lyderiu

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (28-6) per nuostabiai sužaistą trečiąjį kėlinį įmetė 40 taškų ir taip perlaužęs rungtynių eigą išvykoje 104:83 (24:27, 12:18, 40:18, 28:20) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (20-14) ekipą. 40 taškų per kėlinį – geriausias rezultatas šiame „Betsafe-LKL“ sezone. 28-ąją pergalę į savo sąskaitą įsirašę vilniečiai aplenkė 27-ias pergales turintį Kauno „Žalgirį“ ir bent kuriam laikui pakilo į pirmąją „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės vietą.
2018-04-27

Staigmena Kėdainiuose: amerikiečių vedamas „Nevėžis“ susitvarkė su „Lietkabeliu“

Fantastiškai žaidęs Lesteris Medfordas padėjo Kėdainių „Nevėžiui“ pateikti staigmeną „Betsafe-LKL“ ir įveikti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Kėdainiečiams tai buvo itin svarbi pergalė, leidusi žengti didelį žingsnį išlikimo stipriausioje Lietuvos lygoje link. Ketvirtajame kėlinyje užsikūrusi „Nevėžio“ ekipa 99:87 (16:19; 24:21; 24:26; 35:21) įtikinamai įveikė panevėžiečius.
2018-04-14

Daugiau tritaškių negu dvitaškių pataikęs „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“

„Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje lengvą pergalę iškovojo nuostabiai iš toli atakavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/4). Namuose žaidę vilniečiai per du kėlinius atsakė į visus klausimus ir 96:67 (19:17; 29:11; 19:18; 29:21) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (13/7), kuris pirmą kartą žaidė be į Turkiją išvykusio Ado Juškevičiaus. Vilniečiai šiose rungtynėse iš toli atakavo tiesiog fantastiškai.
2018-01-20

Naudingiausias savaitės žaidėjas – Ballus užtemdęs Tomas Dimša

Tomas Dimša sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. Prienų-Birštono „Vytauto“ gynėjas surinko 30 naudingumo balų per rungtynes, kuriose „Betsafe-LKL“ debiutavo broliai Ballai, tačiau to pergalei nepakako – „Vytautas“ išvykoje 86:95 pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“. T. Dimša žaidė 30 minučių ir pelnė 26 taškus (5/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių ir 7/10 baudų), atkovojo keturis kamuolius ir išprovokavo septynias pražangas.
2018-01-15

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.
2018-01-06

„Lietkabelio“ Europos taurės sezonas baigėsi Podgoricoje

Pralaimėjimu pasirodymą Europos taurės turnyre baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (4 pergalės / 6 pralaimėjimai) klubas, kuris išvykoje 62:76 (17:14, 12:21, 20:22, 13:19) nusileido Podgoricos „Budučnost“ (5/5) krepšininkams.