9
 „Žalgiris“ - „Lietkabelis“ rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Kauno „Žalgirio“ (11/1) krepšininkai turėjo labai daug problemų pilnutėlėje Panevėžio „Cido“ arenoje, tačiau po atkaklios kovos galiausiai tapo vienvaldžiais Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderiais.

9

Šalies čempionai gynybinio pobūdžio rungtynėse 70:66 (14:16, 18:13, 19:20, 19:17) įveikė „Lietkabelį“ (10/2). Tai buvo jau devintoji iš eilės „Žalgirio“ pergalė LKL pirmenybėse.

Nugalėtojams Paulius Jankūnas pelnė 17 taškų, Vasilje Micičius pridėjo 10.

„Lietkabeliui“ Žanis Peineris pelnė 17, Adas Juškevičius 16 taškų. Kartu jie pataikė 8 tritaškius iš 13. Visa Panevėžio komanda įmetė 11 tolimų metimų iš 21 bandymo.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, bet antrajame kėlinyje Šarūnas Jasikevičius išbandė žaidimą žemu penketu, kuris išmušė iš vėžių „Lietkabelį“.

Trečią kėlinį Adas Juškevičius pradėjo dviem iš eilės tritaškiais ir persvarą vėl grąžino panevėžiečiams.

Netrukus „Žalgiris“ rado savų atsakymų, bet nė viena ekipa nesugebėjo įgauti apčiuopiamos persvaros.

Ketvirtajame kėlinyje Paulius Jankūnas tapo nesustabdomu, o „Lietkabelį“ rungtynėse išlaikė tik tritaškiai - du įskraidino Žanis Peineris, vieną A.Juškevičius.

Suaktyvinę gynybą ir vis varžovų gynyboje spragų radę žalgiriečiai galiausiai perlaužė rungtynes ir namo parsivežė pergalę.