7
Klaipėdos „Neptūnas“ namie priėmė Panevėžio „Lietkabelį“ (nuotr. Fotodiena/Mato Baranausko)

Klaipėdos „Neptūno“ (10-3) krepšininkai pasiekė revanšą prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (10-3) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Namie žaidę klaipėdiečiai laimėjo 86:76 (21:13, 19:28, 22:13, 24:22).

7

Pirmąjį komandų mūšį Panevėžyje „Lietkabelis“ buvo laimėjęs 88:76. Dabar abi ekipos turi po dešimt pergalių. Dabar jos dalinasi 2-3 vietas.

„Neptūnas“ jau rungtynių pradžioje šovė į priekį ir įpusėjus antram kėliniui pirmavo 36:24. Tačiau tada svečiai pabudo ir pabaigę kėlinį spurtu 17:4 išsiveržė į priekį 41:40.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti tris minutes, rezultatas dar buvo lygus 52:52, bet tada „Neptūnui“ penkis taškus iš eilės pelnė Arnas Butkevičius, tritaškį pridėjo Tomas Delininkaitis ir šeimininkai šovė į priekį 62:54.

Paskutiniame kėlinyje „Neptūnas“ jau šeimininkavo - arčiau nei per penkis taškus varžovų jie neprisileido, o sėkmingesnė rungtynių pabaiga leido triumfuoti dviženkliu skirtumu.

Strigo vienas pagrindinių „Lietkabelio“ ginklų - pataikyti tik 5 tritaškiai iš 24 (20 proc.). Svečiai ir klydo dažnai - padaryta net 21 klaida.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 23 (9 atk. kam.), Juanas Palaciosas 13, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius po 12, Tomas Delininkaitis 11.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 18, Gary Taltonas 13, Darjušas Lavrinovičius 12, Žanis Peineris 11.