vokietijos taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokietijos taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokietijos taurė“.

Absurdiška klaida: „Wolfsburg“ atliko 6 keitimus ir buvo išmesti iš Vokietijos taurės turnyro

Vokietijos futbolo taurės turnyro pirmajame rate „Wolfsburg“ po įtemptos kovos ir pratęsimo 3:1 nugalėjo „Preussen Munster“ ekipą. Aukščiausios Vokietijos lygos klubas rezultatą išlygino tik 90-ą minutę, o pratęsime dviem įvarčiais galiausiai palaužė ketvirtos šalies lygos klubą. Visgi, pergale „Wolfsburg“ galėjo džiaugtis tik kelias dienas. Apsiskaičiavęs klubo strategas Markas van Bommelis atliko 6 keitimus, nors buvo leidžiama pakeisti daugiausiai 5 futbolininkus.
2021-08-16

Giedraitis su komanda triumfavo Vokietijos taurėje

Kol kas svarbiausiame sezono mače pergalę pasiekė Berlyno ALBA ekipa. Vokietijos taurės finale namie 89:67 (19:20, 21:23, 25:8, 24:16) nugalėjusi Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubą. Komandos sužaidė lygią pirmąją mačo pusę, tačiau po ilgosios pertraukos jau dominavo šeimininkai. Vien trečiasis kėlinys pavertė menką deficitą dviženkle persvara ir rungtynės prarado intrigą.
2020-02-17

Giedraitis siautėjo Vokietijoje, bet taurė keliauja į kito lietuvio klubą

Įspūdingą pasirodymą surengusio Roko Giedraičio pastangų Vokietijos taurės finale neužteko. Berlyno ALBA po atkaklios kovos paskutinę akimirką krito prieš Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Bambergo „Brose Basket”. Bambergo krepšininkams pergalę 83:82 (20:16, 24:21, 19:17, 20:28) atnešė paskutinės atakos metu Niko Zisiso pataikytas tritaškis. R. Giedraitis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių.
2019-02-17

Vokietijos taurės ketvirtfinalyje – 6 „Bayern" įvarčiai be atsako ir dramatiška Leverkuzeno „Bayer" pergalė

Antradienio vakarą pirmieji Vokietijos futbolo taurės pusfinalio duris pravėrė Miuncheno „Bayern" ir Leverkuzeno „Bayer" futbolininkai. Miuncheno komanda išvykoje 6:0 (3:0) be gailesčio „sutrypė" trečios pagal pajėgumą Vokietijos futbolo lygos lyderius „Paderborn". Įvarčius nugalėtojams mušė Kingsley Comanas (19 min.), Robertas Lewandowskis (25 min.), Joshua Kimmichas (42 min.), Corentinas Tolisso (55 min.) ir Arjenas Robbenas (86, 89 min.
2018-02-06

„Bayern“ po 11 metrų baudinių serijos iškovojo taurę, P. Guardiola netramdė ašarų

Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ taurės finale susitiko su antrąją vietą iškovojusia Dortmundo „Borussia“. Įtemptose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo nei per pagrindinį laiką, nei per pratęsimą, todėl buvo žaidžiama 11 metrų baudinių loterija, kurioje 4:3 tikslesni buvo „Bayern“ futbolininkai. Nors abi komandos turėjo progų, tačiau nei vienai komandai per 120 minučių pasižymėti nepavyko.
2016-05-21

„Bayern“ 5:0 sutriuškino „Hamburg“ ekipą ir prasibrovė į Vokietijos taurės pusfinalį

Trečiadienį sužaistos likusios trejos 2013-2014 metų Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino šalies čempionas ir taurės savininkas Miuncheno "Bayern" klubas bei "VfL Wolfsburg" ir II lygos "Kaiserslautern" vienuolikės. "Bayern" futbolininkai svečiuose net 5:0 (2:0) sutriuškino "Hamburg SV" ekipą. Tris įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Mario Mandžukičius (21, 74 ir 76 min.), po vieną - Bonfimas Dante (26 min.
2014-02-13

Th. Mulleris trim įvarčiais prisidėjo prie triuškinamo „Bayern“ starto Vokietjos taurės turnyre

Pirmadienį sužaistos ketverios paskutiniosios 2013-2014 metų sezono Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro pirmojo rato rungtynės. Nesunkią pergalę pirmajame rate iškovojo šalies čempionas bei taurės savininkas Miuncheno "Bayern" klubas, svečiuose 5:0 (2:0) sutriuškinęs Regioninėje lygoje rungtyniaujančią Rėdeno "BSV Schwarz-Weiss" ekipą. Tris įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Thomas Mulleris (45 min., 59 min. iš 11 m baudinio ir 64 min.), po vieną - Xherdanas Shaqiris (18 min.
2013-08-06

„Bayern“ direktorius: galime tapti amžinais

Miuncheno „Bayern“ klubo direktorius Karlas-Heinzas Rumenigge, prieš sekmadienio Vokietijos taurės („DFB-Pokal“) finalą su „Stuttgart“ ekipa, pareiškė, kad laimėję rungtynes bavarai „gali tapti amžinais“, tačiau jokiu būdu negalima nuvertinti varžovo. Šio sezono „Bayern“ klubas yra turbūt sėkmingiausiai rungtyniaujanti komanda Vokietijos istorijoje.
2013-05-29

K. Rummenigge: „Bayern“ klubas nori būti geriausiu pasaulyje

„Barceloną“ bendru rezultatu 7-0 nušlavusio ir į UEFA Čempionų lygos finalą patekusio Miuncheno „Bayern“ klubo direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge tikina, kad bavarų tikslas – tapti stipriausia komanda pasaulyje. „Mes turime svajonę tapti stipriausiais pasaulyje. Turime tokį šansą šį sezoną. Laimėjome Vokietijos čempionatą, patekome į UEFA Čempionų lygos finalą, o taip pat į Vokietijos taurės finalą. Šiemet galime iškovoti tris titulus“, - dėstė komandos direktorius.
2013-05-02

Iššūkį „Bayern“ klubui dėl Vokietijos taurės pateiks „Stuttgart“ ekipa

Trečiadieni vakare Vokietijoje buvo sužaistas antras Vokietijos taurės (DFB Pokal) pusfinalio mačas. Jame susitiko „Stuttgart“ ir „Freiburg“ klubai. Šias rungtynes rezultatu 2-1 laimėjo ir į finalą pateko „Stuttgart“ klubas. Namuose žaidęs Štutgarto miesto klubas aktyviai pradėjo rungtynes. Jau po poros minučių virš vartų smūgiavo Martinas Harnikas, o kitos atakos metu Vedadas Ibisevičius sukėlė tikrą sumaištį prie „Freiburg“ vartų, tačiau pastarajai komandai pavyko apsiginti.