Vokietijos futbolo taurės turnyro pirmajame rate „Wolfsburg“ po įtemptos kovos ir pratęsimo 3:1 nugalėjo „Preussen Munster“ ekipą. Aukščiausios Vokietijos lygos klubas rezultatą išlygino tik 90-ą minutę, o pratęsime dviem įvarčiais galiausiai palaužė ketvirtos šalies lygos klubą.

Visgi, pergale „Wolfsburg“ galėjo džiaugtis tik kelias dienas. Apsiskaičiavęs klubo strategas Markas van Bommelis atliko 6 keitimus, nors buvo leidžiama pakeisti daugiausiai 5 futbolininkus.

Pirmadienį pranešta, kad dėl šio nusižengimo „Wolfsburg“ klubui skirta diskvalifikacija – komanda pašalinta iš Vokietijos taurės turnyro. „Preussen Munster“ buvo įskaityta techninė pergalė – ekipa pateko į antrąjį turnyro ratą.

„Esame nusivylę. Tikėjomės kitokio tarybos sprendimo. Manome, kad priimtas sprendimas yra neteisingas ir ieškosime teisinių galimybių jį apskųsti“, - sakė „Wolfsburg“ klubo direktorius Timas Schumacheris.

„Wolfsburg“ 2 kartus yra žaidę Vokietijos taurės finale. 1995 m. jie 0:3 neprilygo Menchengladbacho „Borussia“, bet 2015 m. 3:1 įveikė Dortmundo „Borussia“.