Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras krstičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras krstičius“.

Buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius žais Kroatijoje

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Vladimiras Krstičius lieka Kroatijoje. Gynėjas pratęsė sutartį su Zagrebo „Zagreb“ klubu. „Zagreb“ ekipos vadovai džiaugėsi, jog V.Krstičiaus į komandos žaidimą atnešė stabilumo bei patirties. Primename, jog V.Krstičius „Lietuvos ryto“ marškinėlius vilkėjo 2002-2003 metų sezone.
2009-07-07

Arūnas Abromaitis: Ne itin stipri kompanija. Eurolygos A grupės komandų apžvalga

Pastaraisiais metais “Žalgiriui” nelabai sekasi traukiant burtus. Priešininkais vis tampa solidžios komandos. Belieka pasvajoti, kad kada nors kauniečiai pakliūtų į tokią kompaniją, kokia susibūrė A grupėje. Žvelgiant į sudėtis, ją galima pavadinti silpniausia Eurolygoje. Dėl pirmų vietų turėtų kovoti trys ekipos. Bolonijos “Climamio”. Komanda, kuri nuolatos keičia pavadinimus. Tiesa, dabar juos sunku su kuo nors supainioti, nes Bolonijoje po “Kinder” bankroto beliko viena elitinė ekipa.
2004-10-31

"Lietuvos rytas" švelnina LKL finalo serijos rezultatą

Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose finalo iki keturių pergalių serijos rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas" namie 75:63 (19:16, 18:10, 20:18, 18:19) įveikė šalies vicečempioną Kauno "Žalgirį" ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2. Lemiamą persvarą reguliariojo sezono nugalėtojai susikrovė atrojo kėlinio antroje pusėje, kai paskutinių 5 kėlinio minučių atkarpą laimėjo 12:2. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Arvydas Macijauskas (4 rezultatyv...
2003-05-11

LKL finalas: "Lietuvos rytas" - "Žalgiris" 80:82

Antradienį Vilniuje prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serija iki keturių pergalių, kuriame dėl aukso žiedų penktą kartą iš eilės kovoja Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Kauno "Žalgirio" komandos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:14 pirmauja reguliariojo sezono nugalėtojai ir čempionų titulą ginantys "Lietuvos ryto" krepšininkai.
2003-05-07

"Lietuvos rytas" vėl pralaimėjo, tačiau viltys nugalėti grupėje išliko

Lietuvos čempionai Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai antradienį svečiuose pralaimėjo FIBA-Europa Čempionų taurės antrojo etapo B grupės ketvirtojo turo rungtynes Rygos "Skonto" ekipai 81:82 Tačiau kitame šio turo mače Salonikų PAOK namuose netikėtai įveikė lyderį Vrsačo "Hemofarm" 86:78 ir išsaugojo lietuviams viltis grupėje užimti pirmąją vietą.
2003-03-05

Antroji "Lietuvos ryto" krepšininkų nesėkmė FIBA Čempionų taurės turnyre

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės FIBA Čempionų taurės turnyro antrojo etapo keturių komandų B grupės rungtynėse patyrė Lietuvos krepšinio lygos čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas". Antradienį svečiuose vilniečiai 81:82 (23:22, 24:17, 16:28, 18:15) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai Rygos "Skonto" (Latvija) komandai, kuri dviem pralaimėjimais pradėjusi turnyrą atgaivino viltis žaisti kitame etape. "Lietuvos ryto" gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs Aleksandras Okunskis.
2003-03-05

"Lietuvos ryto" krepšininkų nesėkmė FIBA Čempionų taurės turnyre

Pirmąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų taurės turnyro antrojo etapo keturių komandų B grupės varžybose patyrė Lietuvos krepšinio lygos čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas". Antradienį svečiuose vilniečiai 65:76 (19:19, 19:24, 12:13, 15:20) nusileido vienvaldžiu grupės lyderiu tapusiam Vršaco "Hemofarm" (Serbija ir Juodkalnija) klubui. "Lietuvos ryto" gretose vėl išsiskyrė 20 taškų pelnęs Arvydas Macijauskas. 16 taškų į varžovų krepšį įmetė Ramūnas Šiškauskas, 13 - Aleksandras Okunskis.
2003-02-26

"Lietuvos rytas" Salonikuose iškovojo sunkią antrąją pergalę

Lietuvos čempionai Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai antradienį svečiuose laimėjo FIBA-Europa Čempionų taurės antrojo etapo B grupės antrojo turo rungtynes prieš Salonikų PAOK 73:71 ir iškovojo antrąją pergalę. Pirmąją rungtynių pusę laimėję 35:34, vilniečiai vėliau buvo įgiję 10 taškų persvarą, tačiau paskutinę minutę po varžovų tritaškio skirtumas sumažėjo iki 72:69, o likus 1,3 sek. varžovai įgijo teisę mesti tris baudas. Laimei, Brentas Skotas (Brent Scott) pataikė tik dvi.
2003-02-12

FIBA Čempionų taurės turnyre akivaizdi svečių persvara

Antradienį sužaistos devynerios FIBA Čempionų taurės turnyro antrojo etapo antrojo turo rungtynės, kuriose net septynias pergales šventė svečiai ir tik du susitikimus laimėjo namie žaidusios komandos.
2003-02-12

Paaiškėjo Lietuvos krepšinio lygos "Žvaigždžių dienos" dalyviai

Paaiškėjo visi kovo 1 dieną Kauno sporto halėje devintąjį kartą įvyksiančios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) "Žvaigždžių dienos" dalyviai. LKL čempiono Vilniaus "Lietuvos ryto" klubo treneris Jonas Kazlauskas į "Vilkų" (gimę 1978 metais ir anksčiau) komandą pasikvietė Saulių Štombergą, Mindaugą Timinską, Tanoką Beardą (visi - Kauno "Žalgiris"), Kęstutį Šeštoką ("Lietuvos rytas") bei Žydrūną Urboną ("Šiauliai"). "Vilkų" starto penketą sudarys absoliučiai daugiausiai krepšinio aistruolių balsų ...