Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose finalo iki keturių pergalių serijos rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas" namie 75:63 (19:16, 18:10, 20:18, 18:19) įveikė šalies vicečempioną Kauno "Žalgirį" ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2.

Lemiamą persvarą reguliariojo sezono nugalėtojai susikrovė atrojo kėlinio antroje pusėje, kai paskutinių 5 kėlinio minučių atkarpą laimėjo 12:2.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Arvydas Macijauskas (4 rezultatyvūs perdavimai) ir Ramūnas Šiškauskas (7 atkovoti kamuoliai), pelnę atitinkamai 19 ir 18 taškų. 12 taškų į svečių krepšį įmetė sėkmingai Steve`ą Woodberry (Stivą Vudberį) trečiosiose finalo rungtynėse pakeitęs Aaronas Lucas (Aronas Lukas).

Po 6 taškus sekmadienio rungtynėse į "Žalgirio" krepšį įmetė Aleksandras Okunskis ir Artūras Javtokas, 5 - Povilas Čiukinas, po 3 - Vladimiras Krstičius, Andrius Šležas ir Kęstutis Šeštokas ir dar aikštėje buvo pasirodęs Simas Jasaitis.

Sėkmingiausiai svečių ekipoje žaidė Tanoka Beardas (Tanoka Byrdas, 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių), Edas Cota (Edas Kota, 13 tšk.), Kornelis Davidas (12 tšk.) ir Dainius Šalenga (10 tšk.).

5 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Gintaras Einikis, po 2 - Vidas Ginevičius, Saulius Štombergas ir Mindaugas Timinskas, o Saulius Kazevičius taškų nepelnė.Pirmąsias dvejas LKL finalo rungtynes Vilniuje ir Kaune "Žalgirio" krepšininkai laimėjo atitinkamai 82:80 ir 85:81.

Ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį vėl bus žaidžiamos Kaune.