vitalijus gorlukovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus gorlukovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus gorlukovičius“.

Lietuvos lengvaatlečiai Taline laurų nenuskynė

Antradienį Estijos sostinėje vykusiose tarptautinėse „Tallinn 2008“ lengvaatlečių varžybose trys Lietuvos sportininkai pasiekė geriausius savo sezono rezultatus, tačiau tarp prizininkų atskirose rungtyse nepateko. 800 m vyrų bėgime Vitalijus Kozlovas finišavo penktas (1 min. 48,70 sek.), Povilas Mykolaitis šuoliuose į tolį užėmė šeštąją (7,62 m) vietą, o 1500 m bėgime Mindaugas Norbutas buvo devintas (3 min. 49,03 sek.
2008-06-04

Bėgiko V. Gorlukovičiaus triumfas „Aukso lygos“ turnyre Estijoje

Pirmajame Estijos "Aukso lygos" („Kuldliiga“) lengvaatlečių etape ketvirtadienį dalyvavo vienintelis Lietuvos atstovas Vitalijus Gorlukovičius, laimėjęs 1000 m bėgimo rungtį.
2008-05-30

Paaiškėjo tarptautinio bėgimo "Gintarinė jūrmylė 2007" nugalėtojai

Savaitgalį Smiltynėje vyko VII tarptautinis bėgimas "Gintarinė jūrmylė 2007", kuri kartu buvo ir Lietuvos rudens kroso čempionatu bei jaunimo pirmenybėmis. 6 jūrmylių (11 112 m) bėgimą laimėjo ukrainietis Aleksandras Matvejčiukas (34 min. ir 46 sek.). Lietuvos čempionato prizininkais tapo bėgikai, užėmę 4-6 vietas.
2007-10-08

Bėgimo į "Europos" verslo centrą nugalėjo lengvaatletis ir penkiakovininkė

Šeštadienį pagerinti abu - vyrų ir moterų - rekordai bėgime į aukščiausią biurų pastatą Baltijos šalyse, sostinės "Europos" verslo centrą. 1010 laiptelių į 116 m aukštį tarp vyrų profesionalų greičiausiai įveikė Vitalijus Gorlukovičius ir Laura Asadauskaitė.
2007-05-20

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.
2007-02-10

Siekiant tapti bent prizininkais, V. Aleknos ir A. Nazarovo pergalių neužteko

Lietuvos vyrų lengvosios atletikos rinktinė savaitgalį Danijoje vykusiose Europos taurės II lygos varžybose savo grupėje iškovojo ketvirtąją vietą ir nepateko tarp prizininkų, o nugalėtojais tapo Šveicarijos lengvaatlečiai. Jie surinko 131 tašką ir aplenkė Austrijos (121), Airijos (114), Lietuvos (103), Latvijos (86), Liuksemburgo (57,5), Islandijos (53) bei mažųjų šalių (47,5) komandas.