vilniaus vna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus vna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus vna“.

„Energijos“ ledo ritulininkai sutriuškino vilniečius namuose

Ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų ledo rūmuose pasiekė miesto komanda „Energija“. Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi ir nė minutei neleidusi abejoti savo pranašumu elektrėniškiai užtikrintai 7:2  (4:0, 2:0, 1:2) susitvarkė su Vilniaus „VNA“. Rezultatyvumu „Energija“ komandoje vėl išsiskyrė antroji puolėjų grandis A.Visockas – V.Jagelavičius – D.Kazlauskas, kurie kartu pelnė penkis įvarčius, o bendrai per keturias rungtynes dvylika.
2012-10-25

NLRL čempionate – pirmoji Vilniaus VNA pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione savaitgalį Vilniaus VNA du kartus susitiko su Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda ir iškovojo vieną pergalę, kuri klubui buvo pirmojo sezone, praneša hockey.lt. Pirmosiose rungtynėse vilniečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 4:0, bet likus vos vienai sekundei iki pirmosios pertraukos rusai išnaudojo kiekybinį pranašumą ir pelnė savo pirmąjį įvartį. Labai sėkmingai „Delovaja rus“ rungtyniavo po pertraukos.
2011-11-14

NLRL čempionate – pirmoji Elektrėnų ESC pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausio diviziono dvikovoje Elektrėnų ESC tik pačioje rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Vilniaus VNA ekipai ir iškovojo pergalę rezultatu 5:4 (0:2, 4:1, 1:1), praneša hockey.lt. Sostinės klubas galingai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį, antrojo kėlinio pradžioje įgijo saugų pranašumą – 3:0. Elektrėnų komanda po šalto dušo pergrupavo savo jėgas ir ėmė vytis varžovus.
2011-10-20

Aukščiausio ledo ritulio diviziono starte – stambi Kėdainių LRK pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiojo diviziono starte pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių LRK komanda, kuri išvykoje 5:1 (2:0, 3:0, 1:0) nugalėjo Vilniaus VNA komandą, praneša hockey.lt. Kėdainių klubo pranašumas rungtynėse nekėlė abejonių. Pirmajame kėlinyje pelnę 2 įvarčius, antrajame ėmė triuškinti varžovus. Paskutiniajame kėlinuke kėdainiečiai sumažino apsukas ir leido varžovams sušvelninti skirtumą.