Ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų ledo rūmuose pasiekė miesto komanda „Energija“. Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi ir nė minutei neleidusi abejoti savo pranašumu elektrėniškiai užtikrintai 7:2  (4:0, 2:0, 1:2) susitvarkė su Vilniaus „VNA“.

Rezultatyvumu „Energija“ komandoje vėl išsiskyrė antroji puolėjų grandis A.Visockas – V.Jagelavičius – D.Kazlauskas, kurie kartu pelnė penkis įvarčius, o bendrai per keturias rungtynes dvylika.

Rungtynių pabaigoje dešimties minučių bauda buvo nubaustas Elektrėnų „Energija“ žaidėjas P.Nausėda.

Vyriausiasis treneris Sergejus Krumkač: „Komanda žaidė užtikrintai, nebuvo nereikalingų baudos minučių, gal šiek tiek greičio trūksta kai kuriems mūsų jauniems žaidėjams. Vėl puikiai puolime žaidė antrasis penketas vedamas V. Jagelavičiaus. Nors laimėjome solidžiu skirtumu, manau Vilniaus komanda dar parodys savo nagus šį sezoną – to jiems ir linkiu.“

Rungtynių pertraukos metu, savo sugebėjimus demonstravo jaunieji Elektrėnų sporto mokyklos auklėtiniai, kurie veiksmai kaskart buvo palydimi žiūrovų ovacijomis.

„Energija“: A.Visockas ir D.Kazlauskas po 2, Š.Kuliešius, V.Jagelavičius ir R.Bacevičius po 1. „Vanvita“: V.Sevrukas 2.